Нд, 28 Квітня 24, 11:25 Вітаю Вас Гість

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » КЛАН УКРАЇНА » ПРИЙОМ ДО КЛАНУ » Пропоную закрити прийом до клану.
Пропоную закрити прийом до клану.
[UKRAINA]YURASIKДата: Нд, 15 Березня 09, 14:07 | Сообщение # 26
Король
Группа: СТАРШИНА
Сообщений: 573
Статус: Відсутній
І взагалі давайте не говорити тут просто за чи проти ,а обгрунтовувати конкретні плюси і мінуси.Особисто я взагалі не бачю ніяких плюсів в тому ,що прийом в клан буде тимчасово закрито.

ВИ ЇХ НЕ БАЧИТЕ І Я ЇХ НЕ БАЧУ АЛЕ ВОНИ Є.....
 
PatriotДата: Нд, 15 Березня 09, 14:46 | Сообщение # 27
Маркіз
Группа: Користувач
Статус: Відсутній
Quote (YURASIK)
І взагалі давайте не говорити тут просто за чи проти ,а обгрунтовувати конкретні плюси і мінуси.Особисто я взагалі не бачю ніяких плюсів в тому ,що прийом в клан буде тимчасово закрито.

наоборот укрепится состав


[UKRAINA]^Patriot^
 
X-ZamenДата: Нд, 15 Березня 09, 21:20 | Сообщение # 28
Маркіз
Группа: СОЛДАТ КЛАНУ УКРАЇНА
Сообщений: 302
Статус: Відсутній
Я предлагаю ниже виконта никого не пускать!!!

Кто за?????





 
RanderДата: Нд, 15 Березня 09, 21:36 | Сообщение # 29
Маркіз
Группа: Користувач
Сообщений: 442
Статус: Відсутній
мож тогда не ниже герца?клан то мы серьезный.





 
X-ZamenДата: Нд, 15 Березня 09, 21:37 | Сообщение # 30
Маркіз
Группа: СОЛДАТ КЛАНУ УКРАЇНА
Сообщений: 302
Статус: Відсутній
Quote (Rander)
мож тогда не ниже герца?клан то мы серьезный.

Пока, думаю, хватит и так





 
[UKRAINA]YURASIKДата: Нд, 15 Березня 09, 22:33 | Сообщение # 31
Король
Группа: СТАРШИНА
Сообщений: 573
Статус: Відсутній
Patriot, Как клан укрепится ?За щет чего???

ВИ ЇХ НЕ БАЧИТЕ І Я ЇХ НЕ БАЧУ АЛЕ ВОНИ Є.....
 
[UKRAINA]SpalaxДата: Пн, 16 Березня 09, 12:30 | Сообщение # 32
Маркіз
Группа: КОШОВИЙ ОТАМАН
Сообщений: 372
Статус: Відсутній
Важко сказати краще зупинити набір чи продовжити, одне ясно точно, наш клан тримається на патріотизмі, звичайно є і винятки, як Рендер і можливо деякі інші гравці, тому самим кращим і надійним поповненням для клану є патріоти. Тому для нас буде невикористана можливість розвинути клан, якщо ми перестанем їх приймати. З другого боку є багато хороших гравців які просто хочуть грати за нормальний. дружній клан. Ми неможемо втрачати і їх.

- широке, доконане поняття, яке знаменує кінець усім надіям і сподіванням!
 
[UKRAINA]6YM6OKCДата: Пн, 16 Березня 09, 12:39 | Сообщение # 33
СВЯТИЙ
Группа: СОЛДАТ КЛАНУ УКРАЇНА
Сообщений: 628
Статус: Відсутній
Quote (Abstracter)
Важко сказати краще зупинити набір чи продовжити, одне ясно точно, наш клан тримається на патріотизмі, звичайно є і винятки, як Рендер і можливо деякі інші гравці, тому самим кращим і надійним поповненням для клану є патріоти. Тому для нас буде невикористана можливість розвинути клан, якщо ми перестанем їх приймати. З другого боку є багато хороших гравців які просто хочуть грати за нормальний. дружній клан. Ми неможемо втрачати і їх.

ти правий на 100%, думаю треба написати на головній що вступ в клан тимчасово припинено до 1 травня.
впевнений шо якшо людина захоче втупити і вона дійсно патріот то вона почекає.
на рахунок укріплення складу.....думаю воно покращиться, гравці піднімуть свій рівень гри, адже є багато новачків яким і треба приділяти більше уваги, може й внутрішні стосунки поркащатся...

п.с. бо є такі гравці в клані яких я ще й не бачив))))


ггггггггггггггррррррррррррррррррррр...!!!!
 
[UKRAINA]SpalaxДата: Пн, 16 Березня 09, 12:45 | Сообщение # 34
Маркіз
Группа: КОШОВИЙ ОТАМАН
Сообщений: 372
Статус: Відсутній
Думаю самим правильним буде, так як писав Юрасік, звертати увагу не на рівень гри, а на саму людину, що вона собою представляє.
Є звичайно і проблема в тому, що набираємо багато нових гравців і не вчимо їх грати, томущо всіх зразу неможна навчити і вони взагалі невідчувають духу сокланства і йде від нас. Цю проблему думаю можна вирішити багаторівневою системою навчання: Еліта вчить грати певних гравців, а дані гравці вчать грати інших, а ці інші будуть вчити грати кандидатів. Тобто, якщо мене чомусь навчили, то я пояснюю це комусь слабшому,а мене будуть далі вчити чомусь новому. Так значно економиться час. Головне закріпити чітку систему, хто кого має вчити.


- широке, доконане поняття, яке знаменує кінець усім надіям і сподіванням!

Сообщение отредактировал Abstracter - Пн, 16 Березня 09, 12:47
 
N_O_O_BДата: Пн, 16 Березня 09, 13:26 | Сообщение # 35
Маркіз
Группа: Користувач
Сообщений: 333
Статус: Відсутній
Quote
Думаю самим правильним буде, так як писав Юрасік, звертати увагу не на рівень гри, а на саму людину
я з ним згодний. так як я живий приклад))) я те ж не вмів добре грати, мене взяли в клан і я трохи навчився грати.
 
AopTaДата: Пн, 16 Березня 09, 14:58 | Сообщение # 36
Віконт
Группа: Користувач
Сообщений: 159
Статус: Відсутній
Потрібно прискіпливіше дивитись до того - чи це пацан на тиждень зайшов, чи він тут надовго.
Рівень гри та звання тут ні до чого.
Якшо людина грає багато, і в дружньому клані - швидко навчиться грати нормально.

Всі, хто хочуть в клан, повинні усвідомлювати, що вони входять в певне середовище однодумців,
мають права, але й мають певні обов"язки перед кланом, та його учасниками.

ПС закривати набір не треба.

Додано (16.03.2009, 13:58)
---------------------------------------------
На рахунок навчання, те що писав вище Спалах - вірно.

Хай кожен проаналізує свої проблеми в грі. Що він не встигає в грі, де "лагає" постійно.

Ми спробуємо підказати, навчити.

 
[UKRAINA]YURASIKДата: Пн, 16 Березня 09, 21:27 | Сообщение # 37
Король
Группа: СТАРШИНА
Сообщений: 573
Статус: Відсутній
Закриття набору взагалі ніякої смислової нагрузки не несе.Заладили закрити набір і все ,а чому треба закрити,ніхто толком не знає.Я ,наприклад, не побачив тут ніодної логічної думки на користь закриття набору.Ви що справді думаєте ,що закриття Підніме рівень гри сокланів?))Навіть якщо людина повний нуб в козаках і хоче прогресувати і просто поспілкуватись в колективі ,чимось помогти (навіть не по грі),то що вона не заслуговує на прийняття хоча б в Академію?І гравці від нас практичьно не тікають (виняток Вендетта) .Відплив гравців відбувся тільки після чудес на ЛСН.Дійсно було не весело мені спостерігати коли гравці на яких я потратив певний свій час ,просто пішли.Але треба рухатись далі.За минулий місяць наш клан укріпили дуже боєздатні гравці ,Такі як Аорта і Інферно.На цей місяць в мене наприклад ,Є ще декілька дійсно реальних кандидатур ,з якими я вже попередньо обговорював вступ.Тож давайте закриєм набір і не пустим їх в наш клан))Треба брати на озброєння практику зі спорту ,Набирати перспективнихі активних ,Що будуть набиратись досвідом і обростати пір"ям і паралельно запрошувати Реально сильних Геймерів.Зараз головне не зосереджуватись на неправильних проблемах А сконцентрувати увагу на братерскій підтримці одне одного і всебічній популяризації клану.Думаю закриття набору принесе набагато більше мінусів чим плюсів.

ВИ ЇХ НЕ БАЧИТЕ І Я ЇХ НЕ БАЧУ АЛЕ ВОНИ Є.....

Сообщение отредактировал YURASIK - Пн, 16 Березня 09, 21:54
 
InfernoДата: Пн, 16 Березня 09, 22:19 | Сообщение # 38
Герцог
Группа: СОЛДАТ КЛАНУ УКРАЇНА
Сообщений: 221
Статус: Відсутній
Я вважаю, що повністю закривати вступ - то не зовсім правильно. Я за те, щоб кандидати проходили жорсткий випробовувальний термін. Якщо прогресують і нормально спілкуються із сокланами - тоді брати. Просто до безкінечності розширювати клан - то не вихід. Треба брати не кількістю, а якістю :) Як варіант, пропоную створити "фарм-клан", у якому кандидати гратимуть, наприклад, місяць, а потім при згоді основних гравців ставатимуть членами клану.

Мертві сорому не мають
 
[UKRAINA]YURASIKДата: Пн, 16 Березня 09, 22:28 | Сообщение # 39
Король
Группа: СТАРШИНА
Сообщений: 573
Статус: Відсутній
Думаю фарм-клан це не вихід-для цього існує академія.Є багато проблемок з такого роду кланами .

ВИ ЇХ НЕ БАЧИТЕ І Я ЇХ НЕ БАЧУ АЛЕ ВОНИ Є.....
 
InfernoДата: Пн, 16 Березня 09, 22:39 | Сообщение # 40
Герцог
Группа: СОЛДАТ КЛАНУ УКРАЇНА
Сообщений: 221
Статус: Відсутній
Ну, фарм-клан - то, можливо, і не найкраща ідея, але тоді хоч треба народ в академії довше тримати :) Доки не зможуть виграти, наприклад, у когось із клану :)

Мертві сорому не мають
 
PatriotДата: Ср, 18 Березня 09, 15:19 | Сообщение # 41
Маркіз
Группа: Користувач
Статус: Відсутній
я предлагаю ( один как мы лучший кланов ) расматривать анкету только тогда когда один из сокланцев порекамендует этого человека который написал заяву.
И когда будем голосовать надо выслушать все шо кто про него шо знает и потом голосовать.
А то не зная человека голосавать к приеме к его в клан B)


[UKRAINA]^Patriot^
 
AopTaДата: Чт, 19 Березня 09, 10:13 | Сообщение # 42
Віконт
Группа: Користувач
Сообщений: 159
Статус: Відсутній
Цікавий варіант:
Прийом закрит, но якщо "чєловєк хароший" - то берем!
 
PatriotДата: Чт, 19 Березня 09, 21:20 | Сообщение # 43
Маркіз
Группа: Користувач
Статус: Відсутній
Quote (AopTa)
Цікавий варіант:
Прийом закрит, но якщо "чєловєк хароший" - то берем!

само собой :)


[UKRAINA]^Patriot^
 
[UKRAINA]6YM6OKCДата: Сб, 21 Березня 09, 15:20 | Сообщение # 44
СВЯТИЙ
Группа: СОЛДАТ КЛАНУ УКРАЇНА
Сообщений: 628
Статус: Відсутній
треба в регламенті зміни зробити, тіпа заявка на прийом в клан без мінімум 2 рекомендацій членів клану не роглядаеться.

ггггггггггггггррррррррррррррррррррр...!!!!
 
PatriotДата: Сб, 21 Березня 09, 15:55 | Сообщение # 45
Маркіз
Группа: Користувач
Статус: Відсутній
Quote (GuDeriAN)
треба в регламенті зміни зробити, тіпа заявка на прийом в клан без мінімум 2 рекомендацій членів клану не роглядаеться.

да а если 3 человека нерокемендуют то отказываем :Q


[UKRAINA]^Patriot^
 
[UKRAINA]6YM6OKCДата: Сб, 21 Березня 09, 18:38 | Сообщение # 46
СВЯТИЙ
Группа: СОЛДАТ КЛАНУ УКРАЇНА
Сообщений: 628
Статус: Відсутній
Quote (Patriot)
да а если 3 человека нерокемендуют то отказываем

там я писав мінімум 2, так ти правильно поняв - відмивити. Думаю так наш клан стануть ше більше поважати і розуміти ніж зараз воно є. :)


ггггггггггггггррррррррррррррррррррр...!!!!
 
PatriotДата: Сб, 21 Березня 09, 20:03 | Сообщение # 47
Маркіз
Группа: Користувач
Статус: Відсутній
Quote (GuDeriAN)
там я писав мінімум 2, так ти правильно поняв - відмивити. Думаю так наш клан стануть ше більше поважати і розуміти ніж зараз воно є.

:)


[UKRAINA]^Patriot^
 
RanderДата: Сб, 21 Березня 09, 22:58 | Сообщение # 48
Маркіз
Группа: Користувач
Сообщений: 442
Статус: Відсутній
демагогию развели :) закрыт давно пора тему





 
PatriotДата: Нд, 22 Березня 09, 15:57 | Сообщение # 49
Маркіз
Группа: Користувач
Статус: Відсутній
тема закрыта :)

[UKRAINA]^Patriot^
 
Форум » КЛАН УКРАЇНА » ПРИЙОМ ДО КЛАНУ » Пропоную закрити прийом до клану.
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:


Get your own Chat Box! Go Large!
Copyright MyCorp © 2024