Ср, 24 Квітня 24, 00:07 Вітаю Вас Гість

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: [UKRAINA]Daspero  
Форум » КЛАН УКРАЇНА » ПРИЙОМ ДО АКАДЕМІЇ [UES] » ХТО БУДЕ МОИМ УЧИТЕЛЕМ?
ХТО БУДЕ МОИМ УЧИТЕЛЕМ?
GENIUSДата: Вт, 31 Липня 12, 21:14 | Сообщение # 1
Еcкваєр
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Статус: Відсутній
Правила для номинации $$$, 10 пт
1) Континент
2) Равнина
3) Залежи ресурсов - «мало»
4) Стартовые опции - стандарт
5) Шар - старт с шаром
6) 18в - уже в 18 веке
7) Захват - без захвата крестьян
8) Без пушек, башен и стен, кораблей, транспортников
9) Игра на очки (45 минут)
10) Холмы запрещены
11) Матч до двух побед
12) Постройка портов и лодок разрешена
13) Рыночные обмены (помимо первого основного) должны производиться без паузы. Делать рыночные обмены во время основного первого обмена соперника запрещено
14) Заказ лодок на паузе запрещен
15) По умолчанию все игры играются на медленном скоростном режиме, при противоречии сторон по выбору скоростного режима, ставится медленный
16) Зафиксированный в начале игры скоростной режим игры (медленный или быстрый) запрещено менять, и он неизменен до конца игры
17) Если войска одного из игроков пересекли линию pt до его окончания, и это вызвало потери в армии оппонента, оба игрока должны или уравнять армию согласно обоюдной договоренности, или загрузить autosave. НАЧНУ С ЕТОГО) НЕМНОГО УМЕЮ)))
 
[UKRAINA]^SmAyLIq^Дата: Вт, 31 Липня 12, 21:19 | Сообщение # 2
Старшина
Группа: Користувач
Сообщений: 203
Статус: Відсутній
Хе)
ДАсперо,можеш подучить?)


скачать торрент фильмы бесплатно
 
[UKRAINA]YURASIKДата: Вт, 31 Липня 12, 22:57 | Сообщение # 3
Король
Группа: СТАРШИНА
Сообщений: 573
Статус: Відсутній
Для Геніуса скопіював

Гра через дерево і на конюшні
початок(ШВИДКІСНИЙ РИНОК) 18 хрестів- 13 на гц і 5 на мельницю. 13 християн швидше зроблять гц ніж ті 5 на мельниці...і кідаєм тих з 13 з гц на складякий має бути в притул до гц і не далеко від мельниці...(перше гц точка збору на дерево- коли перший хрест вийде з гц його посилаєм щоб зробив склад біля точкі збору на дерево але памятаймо що той склад після взяття кірки буде служити як склад на камінь тому треба його построїти в притул і до дерева і до камня) і так 13 хрестів пішли робити склад і в той момент 5 хрестів закінчили робити млин (тих 5 хрестів послиємо щоб стали біля складу який роблять 13 хрестів щоб разом 18 хрестів почали робити ринок) ну і зробився склад і разом 18 хрестів на ринок...коли ринок робиться якраз з гц виходить перший хрест(ви вже знаєте що з ним робити) ті 18 хрестів через кнопку ШІФТ посилаєм щоб робили після постройки ринка ЦГ який буде на камінь і кузню біля нього.Кароче всі працюють і ринок построївся робим обмін(3000 золота на дерево,2000 золота на їду, і все желізо на камінь) після обміна якщо ви виграєте обмін то зможете зробити 3 ГЦ а якщо ви помало це все зробите тоді думаю програєте і ресурсів не хватить....кароче 18 хрестів зробили там гц може ще і роблять беремо з них 10 хрестів а 8 лишаєм достроювати...і посилаєм ті 10 на постройку 3 ГЦ і через ШІФТ на 2 шахти (шахти треба ставити 3-4 золоті 2 уголь і 1 желізо не всі зразу звичайно але в той період ....) потім 8 хрестів зроблять кузню і їх посилаєм на 2 шахти ну і ще 2 візьмем з того склада на дерево...
робимо шахти...і намагаємось зробити щоб було десь 1200 камня і дерева щоб зробити академію...але перед тим потрібно зробити казарму 17 ст до якої збираєм 300 золота робимо її потім якщо швидко наберете реси побим зразу академію і беремо там сокиру після якої робимо 2 склади на дерево по 17 хрестів.на бираєм дерево і міняєм по 7-10к дерева на уголь щоб було 12500 вугілля (їду купуєм золотом в той період) потім ще їду докупити треба щоб було 6000 і золота 1550. берем кірку +300 камінь і переходим всіма на дерево крім тих 2 складів по 17 хрестів(це щоб зробити рано і багато конюшень) робимо склади...збираєм ресурси на 4 ГЦ щоб було по 18500 камня і дерева.робимо 4 ГЦ за ним 2казарму яку роблять 5 хрестів потім через шіфт їх на 3-4 церкви і 1 шахту золоту.
робимо склади і робимо...їду купуєм по 500 камня...робимо склади набираєм камінь...коли буде 100 000 камня міняєм 5000 золота на камінь і 11000-12000 камня на золото...після обміну робимо лопату і завдяки тим 2 складам на дерево робим зразу 3 конюшні і арт-дипо (лопату взяли тому це швидко построїться) а тим часом набираєм камінь щоб купити їду...і купуєм 10 000 їди на камінь 80 000 камня на їду потім ще купуєм желізо щоб стало 10 000желіза щоб взяти століття і підкову. ну і зробили це все беремо століття включаєм 3 конюшні...берем підкову.
потім збираєм камінь на казарму 18 ст...ну це залежить скільки у вас зараз камню ... ну кароче купуєм золото десь 4 000 золота на камінь і 70 000 камня на золотом буду навіть забагато...робим 1 казарму...і збираєм камінь і золотом (ну там ще можна буде з тих 2 складів на дерево по 17 хрестів тепер можна спалити один і послати на камінь) 1 казарма добудовується і робим обмін напевно вже будуть ресурси 5-6 тисяч золота на камінь і 120000-150000 ка золото...краще більше купити золота бо на той момент напевно ви вже назбираєте 28 000 дерева і можна буде робити 4 конюшня ну і за нею 2 казарму.от так....потім купуєм 56 000 дерева і щоб було десь 12 000 золота бажано більше щоб купити 5 когюшню...після цього стане спокійніше...бо чикаємо 300 000-350 000 камня щоб купити золото і взяти 3 казарму і щоб було 21-25 тисяч золота для 6 конюшні...ну назбирали і купуєм 3 казарму
потім чикаєм 150 000 камня... і робим обмін 15 000 дерева на камінь і 150 000 камня на дерево повинно вийти 110 000 дерева і берем 6 конюшню(я ще забув про домікі ну їх ви робите або після 2 казарми або вжепісля третьої)
якщо ще є час то робим 4 казу...і може 7 конюшню...ну якщо ви ідете в ровиток а ваш суперник вже качається і хоче атакувати бажано стати в кемп)) але кемп робити коли він вже іде на вас а не тоді коли просто стоїть бо заморуєтесь нафік...і потім кемп буде протів вас...ну і прокачуйтесь я наприклад починаю качатись з коней... 10 000 їди 3 раза на камінь і 200 000 камня на їду буде 300 000 їди і купуєм на 100 000 камня желізо...і ще щоб було золото хоть 20 тисяч і качаєм...коней...по ходу прокачки докуповуєм золото потім роби 2 академії і купуєм багато золота і качаєм вистріл....ну і все понятно далі в бой)
сподіваюсь хоть комусь ця економіка допоможе)))


ВИ ЇХ НЕ БАЧИТЕ І Я ЇХ НЕ БАЧУ АЛЕ ВОНИ Є.....
 
[UKRAINA]MATPOCДата: Вт, 31 Липня 12, 23:11 | Сообщение # 4
Маркіз
Группа: Користувач
Сообщений: 327
Статус: Відсутній
[UKRAINA]YURASIK,
это не лямы, Юр)


 
[UKRAINA]LUBOMYRДата: Ср, 01 Серпня 12, 18:08 | Сообщение # 5
Старшина
Группа: СТАРШИНА
Сообщений: 2903
Статус: Відсутній
хто вообще створив цей форум??? всірівно більшіть в академію буде потрапляти лише тоді коли відмовлять в клан одразу.

Слава Україні та Українському народу!
 
[UKRAINA]YURASIKДата: Ср, 01 Серпня 12, 23:22 | Сообщение # 6
Король
Группа: СТАРШИНА
Сообщений: 573
Статус: Відсутній
[UKRAINA]MATPOC, я знаю ) То я йому кидав бо в нього до закритого доступа нема.

ВИ ЇХ НЕ БАЧИТЕ І Я ЇХ НЕ БАЧУ АЛЕ ВОНИ Є.....
 
[UKRAINA]Daspero_Дата: Вт, 07 Серпня 12, 18:45 | Сообщение # 7
Граф
Группа: Користувач
Сообщений: 252
Статус: Відсутній
Я можу показати сють...
Але матрос поки що найкращий лямщик на 10 пт в клан1....Хай він йому покаже!!!
До мене на учобу по спідвару....

Додано (07.08.2012, 17:45)
---------------------------------------------
Прояви більше активності на гс!!!!
Я тебе не бачу.....
Більше грай!!! тоді візьмемося за тебе!!!!
І будеш всіх зносити!

 
[UKRAINA]Kondor_mstДата: Чт, 09 Серпня 12, 14:51 | Сообщение # 8
Старшина
Группа: СТАРШИНА
Сообщений: 2162
Статус: Відсутній
найкращий лямщик Вова Львів
 
[UKRAINA]Love_FunkДата: Пт, 10 Серпня 12, 16:14 | Сообщение # 9
Маркіз
Группа: СОЛДАТ КЛАНУ УКРАЇНА
Сообщений: 441
Статус: Відсутній
После меня
;)


"Слава Україні! Героям слава!", "Слава нації! Смерть ворогам!"
 
[UKRAINA]Daspero_Дата: Чт, 23 Серпня 12, 18:34 | Сообщение # 10
Граф
Группа: Користувач
Сообщений: 252
Статус: Відсутній
:D :D :D

Додано (23.08.2012, 17:34)
---------------------------------------------
Ти кудись пропав...Відпишися...Або на гс комусь напиши 0:)
Або пройдеться закривати тему ;)

 
Форум » КЛАН УКРАЇНА » ПРИЙОМ ДО АКАДЕМІЇ [UES] » ХТО БУДЕ МОИМ УЧИТЕЛЕМ?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Get your own Chat Box! Go Large!
Copyright MyCorp © 2024