Пт, 03 Травня 24, 17:31 Вітаю Вас Гість

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: [UKRAINA]-Lviv-  
Форум » КЛАН УКРАЇНА » (((ОПИТУВАННЯ))) » Інтерв"ю з [UKRAINA]6YM6OKC^ом
Інтерв"ю з [UKRAINA]6YM6OKC^ом
[UKRAINA]Kondor_mstДата: Пт, 17 Вересня 10, 21:03 | Сообщение # 1
Старшина
Группа: СТАРШИНА
Сообщений: 2162
Статус: Відсутній
”*°•.WESER.•°*
Привіт Саня. Можеш відповісти на «декілька» питань)

[UKRAINA]6YM6OKC
Привіт;) авжеж

”*°•.WESER.•°*”
Скажи, як в тебе відбулося знайомство з козаками.

[UKRAINA]6YM6OKC
Хм...цікаве питання. Перше знайомство відбулося давно, ще в школі, у класі мабуть восьмому, або дев"ятому, точно і не пригадаю. У нас в місті відкрився перший комп"ютерний клуб, там багато школярів тусувалися, включно зі мною. Там і перший раз зіграв з однокласником. Грали рідко і так...на рівні початківців, але було цікаво.

”*°•.WESER.•°*”
Мабуть, це аж з моменту виходу перших козаків;)
Хто тобі порадив грати по інтернету?

[UKRAINA]6YM6OKC
Сам здогадався методом "клацання", або десь в гуглі побачив. Мабуть так.

”*°•.WESER.•°*”
Цікаво, чи пам"ятаєш ти свою першу гру в козаках, на яких опціях вона була?

[UKRAINA]6YM6OKC
Першої не пам"ятаю, роки беруть своє. Проте багато ігор були цікавими і запам"ятались, не зважаючи на час.
Спочатку грав "як попало". Заходив у будь-яку кімнату, і якщо не виганяли то пробував:) Згодом зрозумів, що більшість встигає розбудуватися за 20 хв, і тому зусередився на "на 20 п.т. без дипло".

”*°•.WESER.•°*”
Хто був твоїм першим другом "козакером" і вчителем?

[UKRAINA]6YM6OKC
В перших моїх іграх грав з тіпом під ніком _____08 (о кул, тут і вичислити можна коли я на гс появився)). Пам"ятаю, створили ми кімнату, чекаємо на гравців, і тут приходить тіпочок і каже:"Звільніть місце, зараз прийде Любомир!!!", і всі зразу:"Ого, як так??!Треба певіно всім проти нього!!".Я звичайно не повірив:)....зіграли 2-4 (ми в більшості) і злили. Особливо сподобалося як Люб коней запускав (їх тоді як для нас нубів, чорт забирай, було багато)). Після цього захотілося так само навчитися. Адже часу вільного було вдосталь. От і написав Любу, побазарив з ним, він дав мені інструкцію розбудови, я тренувався, вступив в Клан ...і т.д. Думаю першим був Він, бо нікого так не знав.

п.с. ото вже запишається:)

*°•.WESER.•°*”
Усі ми такі були, якщо з великим званням - так одразу всі на нього;)
Хммм... ти вже відповів і на наступне моє питання;)

Яке твоє перше враження було від клану УКРАЇНА?
Коли ти вступав у клан УКРАЇНА чи вірив ти, що він стане одним з провідних кланів у козаках?

[UKRAINA]6YM6OKC
Вражень було багато, познайомився з багатьма цікавими людьми. Практично всі мені допомагали, вчили грати. Тому й хотілося і мені щось зробити для Клану.... старався, вчився, і тренувався з більшою наполегливістю.
Звичайно, що не вірив. Навіть не хотів в щось вірити. Я патріот своєї держави, який до того ж грає під її знаменами. Що могло бути для мене краще? Я й не думав про якісь вищі досягнення. Хоча деколи Люб нам втирав типу: "Маємо рвати всіх!!!"))

”*°•.WESER.•°*”
Любомир і досі незмінний;)

[UKRAINA]6YM6OKC
:)

”*°•.WESER.•°*”
Хто тебе підштовхнув піти в лігу ЛСН?

[UKRAINA]6YM6OKC
Любомир. Казав, що маємо брати кількістю;)

*°•.WESER.•°*”
В Лсн ти розпочинав грати Евру 20 п.т. Чому вирішив так кардинально змінити 20 п.т на 30п.т?

[UKRAINA]6YM6OKC
Навіть не знаю. 20 пт. - цікава опція, динамічна. Проте з розбудовую в мене завжди були проблеми. Коли зареєструвався в ЛСН - на цій опції і грав, хоча з невеликими досягненнями. Більше вабило море, до того ж з наших цю опцію ніхто не грав. Пам"ятаю як говорили мені, що вчитиму її довго. Вивчив...Потім підівчив Вєталя (Інферно), навіть трошки забагато:). Згодом він мене і артом "заразив". Шкода, що вчив 30 пт-шні опції сам, без вчителя. Дивився записи ігор, стукав козакерам в аськи:)
Багатьом людям треба подякувати за школу, всіх і не перечислиш. Пам"ятаю тренувався з Віктором, з Королем, звичайно з Інферно. Сенкс

”*°•.WESER.•°*”
Коли ти почав грати Море одразу почав боротися за топові місця і титули. Як ти зміг за досить короткий час досягти такого рівня?

[UKRAINA]6YM6OKC
Перша ЛСН гра на морі моя була з Чітою(!). Вона тоді на морі відновилася і форму набирала. Думаю я її відновленню мало чим допоміг. Пам"ятаю зливав потім Тіраелю, Королю. Так і вчився на поразках, плюс трохи Віктор підказував.
Перша моя важлива перемога була над Ельбрус_Ватаненом, за четверте місце, карта Італія. Я так карту зазубрив, що по економіці його вдрючив добряче, звичайно він пручався опираючись на досвід. Проте, все ж таки, я його додавив. Після гри Ватанен навіть адмінам писав, звинувачував мене в нечесній побудові млинів на його острові. Проте я зарейдив його, був впевнений в своїй правоті - і це ще більше заставляло мене гордитися своєю перемогою. До речі запис цей є в ЛСН, з моїми коментами.
Згодом з кожною грою добавлялося все більше досвіду. Почав вигравти від Брейнмена, Короля. (П.с. коли йшов на море поставив собі на мету виграти від Грейт-Ахілла..так пам"ятаю і до нього добрався;)). Також необхідно відмітити тренування з Інферно. Були такі часи, що гідних ворогів для нас на морі я міг порахувати на пальцях лівої руки, ще й лишні б залишилися:)
Ось так.

”*°•.WESER.•°*”
Ого, оце ти настрочив. Буде що читати;)
Ти ось уже 2 сезони підряд взяв срібло на морі.. Як гадаєш, чого тобі не вистачило аби взяти медаль найвищої проби?

[UKRAINA]6YM6OKC
Думаю не вистарчило майстерності. Як би я не грав, мої пермоги побудовані на хорошій економіці, завдяки тренуванню перед грою - та на контролі військами, в чому заслуга - досвіду. Моя слабинка це ресурс контроль. Завдяки йому, такі гравці як Прізрак могли від мене виграти без попереднього перед тим тренування, або такі гравці як Інферно виграти без тренування у Чіти:)
Ну що ж тут сказати, що не вмію, то не вмію, тому і програю. Думаю навчитися такому можна, проте охота до цього вже пропала.

”*°•.WESER.•°*”
З ким із козакерів ти найчастіше спілкуєшся?

[i][UKRAINA]6YM6OKC[/i]
Раніше доволі часто спілкувався з Інферно, потім після того як він пішов в неактив - з Поршем, також з Женьою (СКАЙ-Нуб)

”*°•.WESER.•°*”
Як гадаєш Женька повернеться до нас?

[UKRAINA]6YM6OKC
Не знаю, якщо так, то не скоро.

”*°•.WESER.•°*”
Будемо чекати його повернення..
Мене цікавить питання, ти з кимось із "козацького світу" зустрічався в житті?

[UKRAINA]6YM6OKC
Ні

”*°•.WESER.•°*”
А ти хотів би щоб відбулася зустріч козакерів у "Залізному порту", але тільки клану Україна?

[UKRAINA]6YM6OKC
Не знаю, в мене зараз інші плани, з козаками їх пов"язати важко.

”*°•.WESER.•°*”
А ким ти зараз працюєш?

[UKRAINA]6YM6OKC
Зараз не працюю

”*°•.WESER.•°*”
Як ти любиш проводити свій вільний час?

[UKRAINA]6YM6OKC
Багато часу проводжу за комп"ютером, аж сам на себе злюся. А так, то з друзями, компанія в мене хороша, дружимо ще з школи. Вони мене і від нього відганяють. По всякому буває.

”*°•.WESER.•°*”
Козаки це зла штука затягують і надовго;)
Що б ти хотів побажати клану на майбутнє?

[UKRAINA]6YM6OKC
О, тут буде важко;). Побажання писати я не дуже добре вмію.
Насамперед, хотів би побажати єдності навколо поставлених перед Кланом цінностей. І щоб цими цінностями не були високе місце в ЛСН чи найкращі навики в грі, а мета - показати усім, що ми патріоти своєї держави, і сила наша в дружній підтримці один-одного.
Потрібно прославляти клан "Україна" не медалями, а дружбою між хорошими людьми.
Також хотів би побажати великих досягнень...проте, думаю вони вже є.

”*°•.WESER.•°*”
Дякую тобі за Інтервью я гадаю всім буде цікаво почитати..

[UKRAINA]6YM6OKC
Тобі також. Важкий труд, але він цього вартий.

 
[UKRAINA]LUBOMYRДата: Сб, 18 Вересня 10, 03:30 | Сообщение # 2
Старшина
Группа: СТАРШИНА
Сообщений: 2903
Статус: Відсутній
Класне інтервью) було смішно читати за себе)))
Quote (WESER_mst)
Пам"ятаю, створили ми кімнату, чекаємо на гравців, і тут приходить тіпочок і каже:"Звільніть місце, зараз прийде Любомир!!!", і всі зразу:"Ого, як так??!Треба певіно всім проти нього!!".Я звичайно не повірив:

ЖЖЖЕСТЬ))) я дійсно на 1.36 дуже часто грав 6-1 5-1 чи 4-1.
На той час багато сильних гравців вийшло з 1.36. Пригадав трошки старі часи)
Дякую за інтервю. Добре що саме зараз ти взяв інтервю у Сані так як скоро ми його не побачимо ще досить довго.


Слава Україні та Українському народу!
 
X-ZamenДата: Сб, 18 Вересня 10, 20:31 | Сообщение # 3
Маркіз
Группа: СОЛДАТ КЛАНУ УКРАЇНА
Сообщений: 302
Статус: Відсутній
Quote (WESER_mst)
В перших моїх іграх грав з тіпом під ніком _____08 (о кул, тут і вичислити можна коли я на гс появився)). Пам"ятаю, створили ми кімнату, чекаємо на гравців, і тут приходить тіпочок і каже:"Звільніть місце, зараз прийде Любомир!!!", і всі зразу:"Ого, як так??!Треба певіно всім проти нього!!"

Да я помню это дело. У нас с тобой аналогичная причина вступления в клан=))))





 
[UKRAINA]^Deman^Okt_MkДата: Нд, 19 Вересня 10, 19:55 | Сообщение # 4
Військовий Писар
Группа: СОЛДАТ КЛАНУ УКРАЇНА
Сообщений: 496
Статус: Відсутній
:)

Один Прогиб и Ты Погиб!!!-> Поломаные уши Идут По Ваши Души...(**,)
 
Форум » КЛАН УКРАЇНА » (((ОПИТУВАННЯ))) » Інтерв"ю з [UKRAINA]6YM6OKC^ом
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Get your own Chat Box! Go Large!
Copyright MyCorp © 2024