Пт, 03 Травня 24, 17:49 Вітаю Вас Гість

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: [UKRAINA]-Lviv-  
Форум » КЛАН УКРАЇНА » (((ОПИТУВАННЯ))) » Інтерв"ю з Інферно
Інтерв"ю з Інферно
[UKRAINA]6YM6OKCДата: Пт, 14 Серпня 09, 01:09 | Сообщение # 1
СВЯТИЙ
Группа: СОЛДАТ КЛАНУ УКРАЇНА
Сообщений: 628
Статус: Відсутній

[UKRAINA]Inferno

Салют, братику, як справи?

-Привіт, наче непогано).

Хотілось би тобі задати декілька питань. Ти не проти витримати такий "допит"?)

-А у мене є вибір?:Р

Коли вперше ти "сів" за Козаки?

-Десь у 2001 році у комп'ютерному клубі. Тоді гра мені здалася надто складною і такою, що потребує багато часу для розвитку, тому грав рідко. Але іноді дуже затягувало. Пам'ятаю, якось ми з однокласником пішли у комп"ютерний клуб з уроків (каюсь :))) ) і просиділи за ними 8 годин - на нас тоді всі пальцями тикали. Коли у мене вдома з'явився комп, то час від часу грав, але небагато. Правда, у 2006му році все літо провів за козаками. Потім почалась гра у локалці мого університету. Навіть чемп організовували. От там я і грав потрохи до ГС та ЛСН.

В чемпіонаті університету якось відзначився?

-Зіграв непогано, шкода, але ми його не закінчили.

До вступу в клан Україна ти був ще в якихось кланах?

- Ні, не був і не збираюсь :)

Коли почав грати в on-line?

-Якщо під онлайн розуміти ГС і все таке, то перші спроби були роки два тому, але регулярно почав грати тільки півроку тому.

Що для тебе гра в Козаки?

-Хм, це певний момент азартності у моєму житті. Плюс, гра показує мені, що якщо наполегливо над чимось працювати, то результат не забариться. Також у казаках я знаходжу нових друзів, нове коло спілкування. Ще, якщо можна так сказати, - вчуся працювати в команді (тобто у клані) - це в житті теж необхідно.

Як вплинула гра на твій вільний час?

-Насправді досить негативно вплинула. Вона його з'Їдає). Але я сам господар своєму часу, тому стараюсь, щоб гра не зашкоджувала навчанню, роботі, особистому життю і т.д.

Знаю ти досяг не малих успіхів в "нов рулз". Кому ти завдячуєш досягненому?

-Хм, в ЛСН мене досить сильно підтягнув Юрасік. Але до того я вже прийшов з досить міцною базою. Найбільше завдячую, напевне, суперникам по локалці та вері харду:D.

З якими людьми тобі найприємніше і найцікавіше грати (без правил)?

- З [Elbrus]Udjin (хоч я ще жодноЇ гри в нього не виграв, але ігри були досить цікаві), [U309]Brainman (чого тільки варта наша гра на 12 000 тіків), з [Elbrus]Chrome у нас досить серйозне протистояння, але з ним у мене завжди лаги, тому загальний рахунок, на жаль, зовсім не в мою користь...

Яка гра найкраще запам"яталася і чим?

-Треба подумати...Із недавніх - це ігри турніру 2х2 із кланом GEV, де двічі рятувалась гра селюками (у другій грі в зв'язці з віками, - ти знаєш :)). На ноу рулез був дуже цікавим титул із [Elbrus]Udjin Україною. Цією нацією ігри не бувають довгими, але ми умудрились грати 9 000 тіків. Злив в кінці пт 500 коней в нікуди, уже думав, що гг, але відбився і навіть здобув перевагу. Жаль, що не втримав. Якби коней так не згубив, то мав би перший титул, напевне. :)

Як ставишся до морської опції?

-Сам знаєш, що дуже позитивно. Спочатку мені не надто сподобалось, але зараз уже увійшов в смак і граю часто та із задоволенням.

За досить короткий час ти добряче освоїв цю опцію. Що можеш сказати про це?

-Ну, я переглядав і вивчав дуже багато записів ігор (за останніх півроку я не бачив хіба що якісь одиничні записи), наполегливо і багато тренувався (з компом і з тобою переважно), тому й плоди є.

Яких потенційних суперників вбачаеш "на морі"?

-Насамперед це - [-UNION-]CHITA. Вона - дуже сильний гравець, але основна іі сила - це тренування. ми також не відстаємо. Тому, думаю, що їй недовго залишилось бути морською королевою. Далі - [GOTT]GROM. Один з найсильніших моряків, я вважаю. Гравець, що грає чітко і дисципліновано. Жаль, що він поки в неактиві. Сподіваюсь, осінню в лігу повернуться ще сильні гравці - тим цікавіше буде. Бо зараз номінація не надто активна...

Яку мету ставиш перед собою в ЛСН?

-На цей сезон - взяти медаль на морі. На наступний - претендувати на золото на морі та медаль на ноу рулез. :)

Які плани на майбутнє? Можливо освоюватимеш нові опції?

-Я придивляюсь вже давно до 1000, ноу маркет. Можливо, спробую. Але більше всього, що зосереджусь тільки на своїх улюблених ноу рулез та морі. По-перше, часу не вистачає; по-друге, коли граєш на багатьох опціях, то розпорошується увага і досить важко виступати сильно на кожній з них. Краще показувати високі результати на двох опціях, ніж посередні на 5 . :)

Знаю, основним критерієм вступу в клан Україна є патріотичні ідеї. Ти патріот своєї держави?

-Так, вважаю себе патріотом. Але, без фанатизму. У всьому повинна бути золота середина.

Що позитивне ти можеш сказати про клан Україна?

-Тут зібралися хороші та дружні гравці, які вже показують достойні результати у грі. Літом ми трошки здаємо позиціі - дехто відпочиває, дехто в бані...Але осінню, сподіваюсь, ми зможемо скласти конкуренцію топ-кланам ЛСН. Я особисто для цього докладу максимум зусиль.

Чи є якісь моменти які тобі не подобаються, звичайно, пов"язані з перебуванням у клані?

-Переважно все влаштовує. Іноді дратує деяка дитячість у поведінці окремих членів клану. Ще, скажу по секрету, дуже не люблю безграмотність. А багато сокланів цим грішать, на жаль...

Ясно, ОК, дякую за виділений час. Щасти і великих перемог…

Дякую, тобі теж.

(С) 6YM6OKC


ггггггггггггггррррррррррррррррррррр...!!!!
 
[UKRAINA]LUBOMYRДата: Пт, 14 Серпня 09, 11:57 | Сообщение # 2
Старшина
Группа: СТАРШИНА
Сообщений: 2903
Статус: Відсутній
Круто ппц! Мені дуже сподобалось! Дякую за інтервю!

Слава Україні та Українському народу!
 
[UKRAINA]6YM6OKCДата: Пт, 14 Серпня 09, 12:19 | Сообщение # 3
СВЯТИЙ
Группа: СОЛДАТ КЛАНУ УКРАЇНА
Сообщений: 628
Статус: Відсутній
Правда? І мені ця ідея сподобалася :)

ггггггггггггггррррррррррррррррррррр...!!!!
 
PatriotДата: Пн, 17 Серпня 09, 01:56 | Сообщение # 4
Маркіз
Группа: Користувач
Статус: Відсутній
Quote (GuDeriAN)
Знаю, основним критерієм вступу в клан Україна є патріотичні ідеї. Ти патріот своєї держави?

-Так, вважаю себе патріотом. Але, без фанатизму. У всьому повинна бути золота середина.


эй народ а я тогда хто?)

и инферно давай го на 1000 но маркет мне не скем тренироватся :Q


[UKRAINA]^Patriot^
 
InfernoДата: Пт, 28 Серпня 09, 02:11 | Сообщение # 5
Герцог
Группа: СОЛДАТ КЛАНУ УКРАЇНА
Сообщений: 221
Статус: Відсутній
Згадував я тут про протистояння з Юджином...Так от - я його сьогодні накінець виграв :)

Мертві сорому не мають
 
[UKRAINA]YURASIKДата: Ср, 02 Вересня 09, 15:54 | Сообщение # 6
Король
Группа: СТАРШИНА
Сообщений: 573
Статус: Відсутній
Непогане інтервю . Побільше б таких . Є тільки один мінус .КОРОООООТКЕ :)

ВИ ЇХ НЕ БАЧИТЕ І Я ЇХ НЕ БАЧУ АЛЕ ВОНИ Є.....
 
InfernoДата: Ср, 02 Вересня 09, 17:04 | Сообщение # 7
Герцог
Группа: СОЛДАТ КЛАНУ УКРАЇНА
Сообщений: 221
Статус: Відсутній
Quote (YURASIK)
Є тільки один мінус .КОРОООООТКЕ :)

Довге інтерв'ю мало б хто прочитав до кінця ;)
Хех, не дарма я згадував про дитячість - вона нам вилізла боком...


Мертві сорому не мають
 
Форум » КЛАН УКРАЇНА » (((ОПИТУВАННЯ))) » Інтерв"ю з Інферно
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Get your own Chat Box! Go Large!
Copyright MyCorp © 2024