Пт, 03 Травня 24, 06:50 Вітаю Вас Гість

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » САЙТ І ФОРУМ » САЙТ І ФОРУМ » -----> А може ЛОГОТИП змінити вже?!!!<-------- (просто пропозиція))))
-----> А може ЛОГОТИП змінити вже?!!!<--------
Alex_sayДата: Ср, 01 Липня 09, 20:05 | Сообщение # 1
Дворянин
Группа: Користувач
Сообщений: 37
Статус: Відсутній
Привіт Всім, кого зацікавила така тема!
Тут по суті така пропозиція: чи не було б краще замінити наші теперішні логотипи клану на ті що в нас у чаті -
? Герб, прапор, козак і звання, на приклад "воїн" чи гетьман. Буде говорити про чітку структуру нашого клану та субординацію. Ну і по нових логотипах нові гравці на ГС, які хочуть вступити в клан, будуть бачити до кого звертатись з конкретними питаннями і т п.
Та і взагалі, на мою думку, нові логотипи будуть кращі))) B)

Просто логотип повинен, думаю, показувати, що клан сильнішає і яскраво відрізняється від інших; і до того ж звертати увагу...

Чекаю пропозиції та зауваження


Бронетьомкин Поносец

Сообщение отредактировал [UKRAINA]Alex_say - Ср, 01 Липня 09, 20:12
 
sivДата: Чт, 02 Липня 09, 00:28 | Сообщение # 2
Військовий Писар
Группа: КОШОВИЙ ОТАМАН
Сообщений: 940
Статус: Відсутній
Quote (|UKRAINA|Alex_say)
чи не було б краще замінити

ні
Quote (|UKRAINA|Alex_say)
що в нас у чаті

ти мав наувазі тут, на форумі?
[UKRAINA]Alex_say, взагалі дивно від тебе таке чути. Наскільки я зрозумів ти хочеш змінити лого на ГС? Якщо так, то чи ти не знав, що воно залежить лише від приставки (у нашому випадку [UKRAINA]), а не від того, яке у когось звання? Тим паче всі ці лого мають лише ті, хто їх скачав собі у папку гри з нашого сайту - по суті це тільки наші соклани. Читай стару новину про логотипи на головній сторінці.


Наше сало за рублі? Геть прокляті москалі!
 
Alex_sayДата: Чт, 02 Липня 09, 00:40 | Сообщение # 3
Дворянин
Группа: Користувач
Сообщений: 37
Статус: Відсутній
Ну ясна річ, не міняти ж той самий лого на сам себе - я про заміну на ГС цими що в чаті)). я не маю на увазі якусь авто зміну просто БМП малюнок - процедура та сам що і впопередньому була, тільки лого інший і все. Кожен сам собі міняє, беручи з чату тут. Ну звичайно "адмін" треба змінити на звання на ГС і так далі всім, хто має зараз логона ГС.
Процедура багато розуму не вимагає - просто замінити старий лого в папці гри на новий, скачаний на сайті тут)))
Погоджуюсь, ідея трохи заморочлива, але це може допомогти виокремленню клану та надходженні нових хороших гравців, які захочуть вступити в нього


Бронетьомкин Поносец
 
sivДата: Чт, 02 Липня 09, 20:43 | Сообщение # 4
Військовий Писар
Группа: КОШОВИЙ ОТАМАН
Сообщений: 940
Статус: Відсутній
Quote (|UKRAINA|Alex_say)
що в чаті))

Quote (|UKRAINA|Alex_say)
чату тут

просто запам'ятай, це - не чат, це - форум. А чат у нас або на головній ліворуч, або флеш - знизу сторінки.
Quote (|UKRAINA|Alex_say)
Кожен сам собі міняє

я собі змінив - що далі? Всі на ГС з приставкою [UKRAINA] для мене будуть мати таке лого, яке я собі завантажив у папку. Ти шо не розумієш, що лого залежить тільки від приставки? Для того, щоб там розрізнявся "воїн" з "гетьманом" оним доведеться змінити приставку на, наприклад, "[UKRAINA-G]LUBOM"(більше літер не влізе) та "[UKRAINA-B]Alex_". Ти розумієш яка це нісенітниця??
Quote (|UKRAINA|Alex_say)
це може допомогти надходженні нових хороших гравців, які захочуть вступити в нього

Яким чином? Ці зміни зачеплять лише нас, кандидати не будуть займатися цією чухною і не будуть зворушеними нашими яскравими лого. Навпаки це додасть хаосу: "до кого ж мені зверутися?" "це різні клани чи один?".
Quote (|UKRAINA|Alex_say)
Погоджуюсь, ідея трохи заморочлива

ідея, сорі, тупа і нездійснена


Наше сало за рублі? Геть прокляті москалі!
 
Alex_sayДата: Пт, 03 Липня 09, 14:29 | Сообщение # 5
Дворянин
Группа: Користувач
Сообщений: 37
Статус: Відсутній
:(

Додано (03.07.2009, 13:29)
---------------------------------------------
тупа так тупа - закриваєм тему.


Бронетьомкин Поносец
 
sivДата: Пт, 03 Липня 09, 16:34 | Сообщение # 6
Військовий Писар
Группа: КОШОВИЙ ОТАМАН
Сообщений: 940
Статус: Відсутній
[UKRAINA]Alex_say, ти хоч зрозумів у чому проблема?

Наше сало за рублі? Геть прокляті москалі!
 
Форум » САЙТ І ФОРУМ » САЙТ І ФОРУМ » -----> А може ЛОГОТИП змінити вже?!!!<-------- (просто пропозиція))))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Get your own Chat Box! Go Large!
Copyright MyCorp © 2024