Чт, 02 Травня 24, 02:44 Вітаю Вас Гість

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » КОЗАКИ » ЧІТЕРИ ТА УБЛЮДКИ » Угро-фіни (Стаття не моя)
Угро-фіни
sivДата: Пн, 23 Лютого 09, 04:10 | Сообщение # 1
Військовий Писар
Группа: КОШОВИЙ ОТАМАН
Сообщений: 940
Статус: Відсутній
Хочу коротко охарактеризувати думку Росіян про українців.

України і нації українців ніколи не було, вони всім зобов'язані росіянам, і вони - невдячна сволота.

Української мови ніколи не існувало, її на гроші Австро-Угорщини вигадав Грушевський в 1905 році.

Українці, не дивлячись ні на що, братній народ, але тільки ті з них, які визнають себе малоросами, а росіян великоросамі. Інші - бандерівці.

Україна - найворовитіша країна в світі, а більше за все українці люблять красти газ. Всі міжнародні експерти, які приїхали з 18 країн Євросоюзу, нагло збрехали, що Україна газ не воровала. Путін сказав по телевізору, значить так і було.

Росіяни - вони Руські за національністю і за походженням слов'яни, але все одно їх народ набагато древніший за слов'ян і дав початок навіть індійської та єгипетської культурам.

Руські завжди воювали тільки за Росію матінку, і ніколи у них не було завойовничих воєн.

Всі, хто не хотів воювати разом з Росією, проти ворога Росії, є зрадниками.

Українці - боягузливий народ, який завжди тікав перед руськими.

Всіх українців, які все-таки стали героями Росії, можна назвати тільки руськими и ні в якому разі українцями.

Україна - країна націоналістів і русофобів, що як і америка хочуть зруйнувати велику Росію.

Україна продалася заходу.

Українець - це тільки той, хто любить Росію, решта - хохли і бандерівці, яких треба гнати з україни до Польщі та Америки.

І на підставі всього перерахованого росіяни звинувачують українців у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі. Читаючи російські сайти та блоги, дивлячись російські новини складається саме таке враження.
Найголовніше, що більш за все дратує - це спотворення української історії і перетворення героїв у зрадників, таким чином вселяючи в український народ комплекс власної неповноцінності, тому що у нього національність зрадників.
Я радий що з'явилася правда про Російських зрадників, які в Росії великі герої гідні поклоніння, такі як Невський, Петро 1, звичайно всі ті, хто порушив Переяславській договір, і багато інших.
Росіяни придумали собі нову назву - «Велікороси», а українці, природньо, як нація зрадників, злодіїв, салоїдів стали «малоросами».
Якщо подивитися в історію, то виходить що вони зовсім не великий і навіть не мало-, а швидше НедоРоси, тому що до слов'ян не відносяться.


Наше сало за рублі? Геть прокляті москалі!
 
PatriotДата: Сб, 18 Липня 09, 01:16 | Сообщение # 2
Маркіз
Группа: Користувач
Статус: Відсутній
:Q

[UKRAINA]^Patriot^
 
[UKRAINA]^Deman^Okt_MkДата: Сб, 18 Липня 09, 14:30 | Сообщение # 3
Військовий Писар
Группа: СОЛДАТ КЛАНУ УКРАЇНА
Сообщений: 496
Статус: Відсутній
:) класная стаття ! самое больше кумарит путин когда про Мазепу говорил (у меня спутниковое ) И ето очень оскорбляет Українцев !!! Меня оскордило! И потом у какихто "недоукраинцев" спашивали как они щитаю хто Мазепа так 100% сказали зрадник (ето 100% подстроено чтоб дезоринтировать нас )

Один Прогиб и Ты Погиб!!!-> Поломаные уши Идут По Ваши Души...(**,)
 
X-ZamenДата: Сб, 18 Липня 09, 17:01 | Сообщение # 4
Маркіз
Группа: СОЛДАТ КЛАНУ УКРАЇНА
Сообщений: 302
Статус: Відсутній
Мне интересно, русские только о нас такого мнения или о всех народах, пост.соц. стран????




 
PatriotДата: Сб, 18 Липня 09, 22:39 | Сообщение # 5
Маркіз
Группа: Користувач
Статус: Відсутній
а им настрать на всех нетолько на нас

[UKRAINA]^Patriot^
 
X-ZamenДата: Нд, 19 Липня 09, 10:47 | Сообщение # 6
Маркіз
Группа: СОЛДАТ КЛАНУ УКРАЇНА
Сообщений: 302
Статус: Відсутній
Quote (X-Zamen)
Мне интересно, русские только о нас такого мнения или о всех народах, пост.соц. стран????

Еще мнения есть по этому вопросу??





 
BAPBAPДата: Пн, 27 Липня 09, 14:46 | Сообщение # 7
Герцог
Группа: Користувач
Сообщений: 137
Статус: Відсутній
Знали бы вы какого мнения украинцы о россиянах-вы бы меньше хвилювались..) если почитать украинские сайты и блоги, то путин спит исключительно с медведевым)) и т.д. и т.п. скажу одно,в любой семье не без урода..но!..если число уродов критически близко к отметке сто-то популяцию нужно уничтожать..) П.с. сегодня ночью отдыхал в баре(настроения не было ,ибо теща рядом) пил понемногу. подсела ко мне пара..Россияне..по мере выпивания начал трогать сначала наше сало..потом политику..потом предложил армрестлинг..тип он россиянин(тип Шварц звучало) а я украинец(ем одно сало) ну если вкратце,то положив его на обе руки по пару раз,он начал кричать что морпех и звать меня вийти) я бы вышел,но меня слезно молила его жена...в итоге не выдержали мои стальные нервы (гг) м я просто шмякнул его три раза об стол) он успокоился ,но с порога заявил что Крым это россия и мне завтра(сегодня) - жопа..так что,если че в моей смерти винить россиян кацапских :) :) :)

Додано (27.07.2009, 13:46)
---------------------------------------------

Quote (X-Zamen)
Quote (X-Zamen)Мне интересно, русские только о нас такого мнения или о всех народах, пост.соц. стран????

думаю о всех,Сань..)


Homo homini lupus est....
 
sivДата: Пн, 27 Липня 09, 15:50 | Сообщение # 8
Військовий Писар
Группа: КОШОВИЙ ОТАМАН
Сообщений: 940
Статус: Відсутній
Респект, Макс. Щоправда шкода трохи, що був бухий той, урок міг не засвоїти)

Наше сало за рублі? Геть прокляті москалі!
 
BAPBAPДата: Пн, 27 Липня 09, 16:38 | Сообщение # 9
Герцог
Группа: Користувач
Сообщений: 137
Статус: Відсутній
Quote (siv)
Респект, Макс. Щоправда шкода трохи, що був бухий той, урок міг не засвоїти)

я ему повторю есичо) для лучшей усвояемости :)


Homo homini lupus est....
 
sivДата: Пн, 27 Липня 09, 18:46 | Сообщение # 10
Військовий Писар
Группа: КОШОВИЙ ОТАМАН
Сообщений: 940
Статус: Відсутній
Так їм і треба, справжнім ублюдкам, і хай бабами не прикриваються)
По темі - у кого є бажання знати правдиву історію "руських", а не кремлівсько-більшовистську пропаганду і у кого є час - рекомендую насамперед ознайомитися з дослідженями 'Владимира Белинского - Страна Моксель' (зараз читаю) або Павла Штепи - Московство. Можна скачать в інеті.


Наше сало за рублі? Геть прокляті москалі!
 
Aleksandr_KievДата: Сб, 15 Вересня 12, 18:49 | Сообщение # 11
Еcкваєр
Группа: Користувач
Сообщений: 10
Статус: Відсутній

.


Сообщение отредактировал Aleksandr_Kiev - Сб, 15 Вересня 12, 18:51
 
[UKRAINA]Daspero_Дата: Чт, 20 Вересня 12, 20:56 | Сообщение # 12
Граф
Группа: Користувач
Сообщений: 252
Статус: Відсутній
Лол я навіть не вспів прочитати твій пост))))Навіть цеї теми не бачив :\
 
Форум » КОЗАКИ » ЧІТЕРИ ТА УБЛЮДКИ » Угро-фіни (Стаття не моя)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Get your own Chat Box! Go Large!
Copyright MyCorp © 2024