Нд, 05 Травня 24, 10:15 Вітаю Вас Гість

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » РОЗВАГИ » ФЛУД » Конфликт в южной осетии (...)
Конфликт в южной осетии
ojДата: Сб, 16 Серпня 08, 12:10 | Сообщение # 1
Еcкваєр
Группа: Користувач
Сообщений: 4
Статус: Відсутній
Как вы к этому относитесь???На чьей стороне стоите?Россия или Грузия?
Вообщем хочу знать что об этом вы думаете... angry


Еси чо я GuNNeR, был =)
 
[UKRAINA]LUBOMYRДата: Сб, 16 Серпня 08, 17:09 | Сообщение # 2
Старшина
Группа: СТАРШИНА
Сообщений: 2903
Статус: Відсутній
Quote (oj)
Как вы к этому относитесь???На чьей стороне стоите?Россия или Грузия? Вообщем хочу знать что об этом вы думаете...

та там нічого толком непонятно... але здається росія винна в цій війні.
я так і непоняв якого х*я росія полізла на Грузію...


Слава Україні та Українському народу!
 
ojДата: Сб, 16 Серпня 08, 20:23 | Сообщение # 3
Еcкваєр
Группа: Користувач
Сообщений: 4
Статус: Відсутній
АХАХАХА ЭТО ВАМ ТАК грузины сказали, слушайте правду tongue

хз какого числа грузия напала на цхинвали... грузинские миротворцы стреляли в спины русским... и тд и хз cool

потом россия нах+й вынесла оттуда грузин, но грузины хотели чтобы россия пошла дальше...Чтобы типо США могло обвинить россию хз вчом, и чтобы начать войну, сейчас ваш пидер ЮЩЕНКО помогает пидера сукооашвили.... КАРОЧЕ ГОВОРЯ, УКРАИНА И ГРУЗИЯ марионетки(куклы) которыми играет США...

Всем понятно?теперь?) идите яицами бросайте в своего призедента wink


Еси чо я GuNNeR, был =)
 
sivДата: Нд, 17 Серпня 08, 00:10 | Сообщение # 4
Військовий Писар
Группа: КОШОВИЙ ОТАМАН
Сообщений: 940
Статус: Відсутній
Правду? Від кого її і можна дізнатися так не від вас - москалів клятих! Напала і вірно зробила, давно пора. Спини руських? Що вони там робили, ще й спинами до грузин?)) Ну звісно грузини хотіли щоб на них напала Росія. Ідіотизм... Особливо війна РФ-США - це взалі мрія! Хлопчик, іди краще повоюй у Козачках, а не тут балаган і пізд*ш розводь. Чуєш правду?) Ще один такий пост і можеш забути як сюди попав.

Наше сало за рублі? Геть прокляті москалі!
 
ojДата: Нд, 17 Серпня 08, 16:36 | Сообщение # 5
Еcкваєр
Группа: Користувач
Сообщений: 4
Статус: Відсутній
вот сцук angry все смотрют и завидуют сколько ресурсов у россии, и у всех слюньи тикут.... ты сравни сколько ресурсов у грузии, и сколько у россии?? чо?да нех... Кароче я вам лучше скажу, нах+й россии нападать на маленькую грузию?Задайте нах себе вопрос, и во вторых вы побольше смотрите русское телеведенье, может чего и поймете wink

ЗАПАД ВРЕТ! они сами то них незнают чо там тварицо, а суукооашвили фпечь нада cool

и ты спроси у осетян, кто на них напал? они тебе и ответют что грузины...даже передача в сша хз какая была, мелкая девка из осетии рассказывала, она там сказала и все ей сказали рекламко нах tongue

кароче вам тупо это объяснять, все равно нечего н епоймете.... hands


Еси чо я GuNNeR, был =)
 
RanderДата: Нд, 17 Серпня 08, 17:50 | Сообщение # 6
Маркіз
Группа: Користувач
Сообщений: 442
Статус: Відсутній
Молодца oj, респект те жалко тему раньше не видел.
Quote (oj)

кароче вам тупо это объяснять, все равно нечего н епоймете...
что прада то правда,они не поимут никогда...






 
sivДата: Нд, 17 Серпня 08, 21:23 | Сообщение # 7
Військовий Писар
Группа: КОШОВИЙ ОТАМАН
Сообщений: 940
Статус: Відсутній
Хто сцук? Ну і що, що ресурси? Та була б така теріторія у Англії, Швейцарії чи Японії! О то була б держава! А так... на вас всі забили і всьому світу по великому рахунку на рашу насрать. Взяти б ту ж Україну або СНГ. Тому ваше керівництво і біситься. Російське телебачення??? Навіть якби воно і не було як всі ваші ЗМІ у дупі світового рейтингу свободи слова, то все одно - ви член і сторона конфлікту і об'єктивність дорівнює 0. У вас же ш всі і кожний може і не лиже сраку "Путіну", але й слова не може сказать проти "системи" це 100%. А не то тюрма. І що у вас там транслють? Рекламу уха-ха кожні 10-15 хвилин! І Запад трохи бреше і ви. У кожного свої цілі. Розказувала-сказувала... Грузія напала! Аа! ЦЕ ЇЇ ТЕРІТОРІЯ! А якщо хтось вийобу*ться, то його треба заспокоїти. Не розумієш ти, бо ти малий, а батьки твої, бо у вас влада і свобода ЗМІ такі... І не треба вважати що ти найрозумніший. Мішка ти теж, не коси під тупого, підтримуючи таких осіб.

Наше сало за рублі? Геть прокляті москалі!
 
RanderДата: Нд, 17 Серпня 08, 22:39 | Сообщение # 8
Маркіз
Группа: Користувач
Сообщений: 442
Статус: Відсутній
Предлагаешь нам че всем отдать нашу территорию этим странам????Да хрен им всем , через пару десятков лет они будут никто а мы все tongue Говоришь всему миру насрать?Тем хуже для них.Украина нужна всему миру?Не смеши мои тапочки еи рада лишь Америка да и то кажется когда Буш свалит из президентов следущиму будет пох на Укру тогда денежный кран перекроится и будет на Укре жопа!И кто сказал что Осетия и Абхазия это территория Грузия?Они вышли из состава давным давно когда ты еще в памперсках ходил , Грузия не смогла их удержать , все идите на фиг а вы*бывается здесь Грузия и как ты сказал их над успокоить biggrin





 
[-SKY-]ВоЛКДата: Пн, 18 Серпня 08, 13:27 | Сообщение # 9
Лицар
Группа: Користувач
Сообщений: 64
Статус: Відсутній
Просто Грузию толкают в НАТО.... поэтому она сама развязала эту войну...
 
ojДата: Пн, 18 Серпня 08, 16:24 | Сообщение # 10
Еcкваєр
Группа: Користувач
Сообщений: 4
Статус: Відсутній
просто они две шахи, есть и другие у НАТО, в том числе и сам буш кукла wink

Еси чо я GuNNeR, был =)
 
sivДата: Пн, 18 Серпня 08, 21:14 | Сообщение # 11
Військовий Писар
Группа: КОШОВИЙ ОТАМАН
Сообщений: 940
Статус: Відсутній
Продовжимо... smile Скажу відразу, що Грузію на війну спровокували, можу навести масу прикладів, починаючи, наприклад з 1 серпня. Атаки на поліцію у Цхинвалі - вибух автомобіля, обстріли поліцейських блокпостів та мирного населення... Доречі всі ці дії та й сепаратиський рух вцілому проплачується РФ. Питаєш нащо Росії потрібна війна з Грузією? Невже всі ви такі сліпі або дурні? Одне з двох. Її цілі очевидні: 1)як вже сказав [-SKY-]ВоЛК, НАТО. Тільки Грузію не штовхають, вона і сама прагне членства, а проблема у тому, що РФ не розділяє цих прагнень; 2)є у РФ бажання скинути режим "революції роз"; 3)посилення серед населення міфу про "відродження Росії та її ворогах"; 4)ну і звісно газ - зруйнувавши паливну інфраструктуру маленької Грузії, РФ автоматично стає монопольним постачальником газу. Доречі Азербайджан вже припинив постачання нафти.
Міша, я не раджу віддавати ваші території кому-небудь. Це свавілля! І воно зараз у Південній Осетії. Як, мені цікаво, відреагувала би РФ у тому випадку, якщо якась її область почала б заявляти про незалежність і тероризувати сусідні території? Я впевнений що хоч за десяток, хоч за пару десятків, у РФ нічого не зміниться на краще, і можливо це через те, що Росія забула що є добро (як на мене то ніколи й не знала). Ви буксуєте, таке враження що росіяни все ще живуть у СРСР.
Дорогий мій Міша! Коли я ходив у памперсах, тебе ще й на світі білому не було, а у вас й памперсів тоді ще не було :-) "Вони вийшли зі складу" - вони пішли нах, а не від Грузії, тому й війни ці безперервні. Ваша Чечня також можливо вийшла з Росії? Так хулі ви тоді до неї чіпляєтесь?
І не забувайте, де війна, там і гроші.


Наше сало за рублі? Геть прокляті москалі!
 
RanderДата: Пн, 18 Серпня 08, 21:43 | Сообщение # 12
Маркіз
Группа: Користувач
Сообщений: 442
Статус: Відсутній
И в кого ты такой умный а блин Саня? Сказать нече. biggrin И не хрена мы не в СССР живем cool Мы в РФ живем а отличаются они очень сильно,все изменится у нас скоро в лутшию сторону а Украина твоя зависит от Америки если они перестанут давать деньги вам то будет у вас как при камунизме : тотальный дефицит всего и т.п. и т.д.





 
sivДата: Пн, 18 Серпня 08, 22:36 | Сообщение # 13
Військовий Писар
Группа: КОШОВИЙ ОТАМАН
Сообщений: 940
Статус: Відсутній
Скажу лише одне, не "луТше", а "луЧше"! І все буде гаразд і всі житимуть у злагоді wink

Наше сало за рублі? Геть прокляті москалі!
 
RanderДата: Пн, 18 Серпня 08, 23:31 | Сообщение # 14
Маркіз
Группа: Користувач
Сообщений: 442
Статус: Відсутній
Quote (siv)
Скажу лише одне, не "луТше", а "луЧше"!

Ну до чего нудный cool






 
ojДата: Пт, 22 Серпня 08, 19:42 | Сообщение # 15
Еcкваєр
Группа: Користувач
Сообщений: 4
Статус: Відсутній
все разошлись вроде cool

Еси чо я GuNNeR, был =)
 
sivДата: Пт, 22 Серпня 08, 20:04 | Сообщение # 16
Військовий Писар
Группа: КОШОВИЙ ОТАМАН
Сообщений: 940
Статус: Відсутній
Твоя репліка взагалі то. dry
Або конфлікт вичерпано?


Наше сало за рублі? Геть прокляті москалі!
 
Форум » РОЗВАГИ » ФЛУД » Конфликт в южной осетии (...)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Get your own Chat Box! Go Large!
Copyright MyCorp © 2024