Пт, 19 Квітня 24, 11:38 Вітаю Вас Гість

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » РОЗВАГИ » ФЛУД » Флудимо тут (кому скучно мона пофлудить)
Флудимо тут
BATTONCHIKДата: Вт, 18 Листопада 08, 19:41 | Сообщение # 1
Дворянин
Группа: Користувач
Сообщений: 16
Статус: Відсутній
В історії української науки і культури кінця XIX — першої третини XX ст. одне із почесних місць по праву належить Михайлу Сергійовичу Грушевському - видатному вченому, людині широкої ерудиції, надзвичайної працьови¬тості. Володіючи енциклопедичними науковими знаннями, здатністю всебічно аналізувати і в художній формі відтворювати історичні процеси, він яскраво виявив себе в багатьох галузях знань: історії, археографії, літературознавстві, фольклористиці та ін. Але насамперед М. С. Грушевський - це визначний історик і патріот свого народу, який створив перше найбільш повне, узагаль¬нююче дослідженню з історії України від найдавніших часів до другої половини XVII ст. Наукова концепція М. С. Грушевського ґрунтується на органічній єдності високого професіоналізму викладу матеріалів, глибоких знаннях літератури і джерел та оригінальності їх трактування.
М. С. Грушевський як політик пройшов шлях від засновника національно-демократичної партії Галичини і Товариства українських поступовців у Києві до творця засад української незалежної держави. Він був головою Центральної Ради, а згодом визнав Радянську владу на Україні і висловив готовність слу¬жити їй. Змінювалися його погляди, еволюціонували суспільно-політичні концепції, філософське сприйняття життя. Але любов до свого народу і до історичної істини для нього завжди були вищим мірилом в науковій творчості і політичній діяльності. Він був сином своєї епохи, тому в житті та діяльності М. С. Грушевського, як і багатьох інших визначних діячів України, з усією глибиною відбилася трагічна історична доля розчленованих політичними кордо¬нами українських земель, що були позбавлені власної державності. Як вчений і політик М. С. Грушевський боляче переживав за долю свого народу.
М. С. Грушевський народився 17 вересня (за ст. стилем) 1866 р. у Холмі (нині — Республіка Польща) в сім'ї вчителя. Дитячі роки проходили далеко від рідних місць (сім'я переїхала спершу в Ставрополь, а згодом на Кавказ). Проте, почуття любові до рідного краю залишалося у нього на все життя.
Захоплення історією розпочалося після зарахування у 1880 р. М. С. Грушевського до Тифліської гімназії. Тут він багато читав, знайомився з творами М. І. Костомарова, П. О. Куліша, М. О. Максимовича, А. Л. Метлинського, А. О. Скальковського та інших відомих істориків, фольклористів, етнографів.
Велику роль у виз¬наченні подальшої творчої долі М. С. Грушевського відіграв журнал «Киевская старина», який він називав своєю справжньою школою. Настійне прагнення до більш глибокого вивчення історії українського народу привело його до Київського університету (1886 — 1890). Однак молоду людину, яка мріяла про справжню науку, спіткало перше розчарування. За його ж свідченням, «ті ро¬ки... належали до сумних часів російських університетів.
Обдарований юнак продовжував наполегливо і самовіддано навчатися. В університетські ро¬ки під керівництвом одного з найвизначніших істориків того часу професора В. Б. Антоновича він робить перші кроки в науці. Один з ранніх творів моло¬дого історика «Южнорусские господарские замки в половине XVI века» засвідчив, що на науковому обрії з'явився вчений, здатний оригінально й гли¬боко викладати свої думки. На третьому курсі він береться за дослідження Київської землі (від часів Ярослава Мудрого до кінця XIV ст.), яке завершив у 1890 p.
По закінченні університету йому запропонували місце стипендіата на ка-федрі російської історії. Протягом чотирьох років М. С. Грушевський готував працю «Барське староство», яку, незважаючи на певні труднощі з пошуками документальних матеріалів, успішно захистив у травні 1894 р. як магістерську дисертацію. З цього року почався новий етап у житті 27-річного вченого. За рекомендацією професора В. Б. Антоновича він переїздить до Львова, де очолює кафедру «всесвітньої історії з спеціальним оглядом на історію Східної Європи». Відтоді протягом 19 років (до 1913 р.) діяльність М. С. Грушевського пов'язана з Львівським університетом, науковим і суспільно-політичним життям Галичини. Першим і основним завданням історика стала підготовка та чи¬тання курсів університетських лекцій з історії України, які з часом лягли в ос¬нову багатотомної монументальної праці «Історія України-Руси». Іншим важливим напрямом його діяльності була робота в Науковому товаристві ім. Шев¬ченка. В 1897 р. вій офіційно очолив його, одночасно залишаючись головою історичної секції і археографічної комісії. Це був період інтенсивної наукової і організаторської діяльності М. С. Грушевського. Завдяки його старанням зрос¬ли фонди бібліотеки, почала випускати перші книжки друкарня, було засно¬вано музей, створювались різні за напрямами наукові комісії. Найбільш ваго¬мим досягненням товариства стала підготовка «Записок Наукового товариства».
Одночасно під редакцією вченого регулярно виходили джере¬лознавчі видання, зокрема чергові томи «Жерел до історії України-Руси», «Ук-раїнського архіву», «Збірника» та ін., які відіграли важливу роль в подальшому розгортанні історичних досліджень.
Значним був внесок М. С. Грушевського і в діяльність ряду Інших науково-дослідницьких комісій товариства, які готували численні праці з історії пра¬ва, етнографії, статистики, бібліографії. За його ініціативою з 1898 р. почав виходити «Літературно-науковий вісник», що відіграв важливу роль у популяризації наукових знань і відображав різні погляди на ті чи інші процеси в культурному житті України, особливо її західних регіонів.
Як голова Наукового товариства ім. Шевченка він постійно піклувався про підготовку плеяди молодих, талановитих вчених, які зробили значний внесок у розвиток українознавчих досліджень.
М. С. Грушевський повернувся до своєї давньої мрії — написати книгу з історії України, яку він уявляв «короткою і загальноприступною». Ре¬алізації цього задуму сприяв ряд обставин. У 1903 р. М. С. Грушевський одер¬жав запрошення від Вільної російської школи в Парижі для читання курсу лекцій з історії України. На основі прочитаних лекцій вчений протягом літа 1903 р. підготував російською мовою «Очерк истории украинского народа», який, незважаючи на певні труднощі (видавці відмовляли у публікації у зв'язку з тим, що схема викладу матеріалу книги розходилася з офіційною), у 1904 р. побачив світ. Однак вчений не задовольнився лише цим варіантом. Захопив-шись українським і світовим мистецтвом, він, як пише, «став підготовляти ви-дання ілюстрованої історії України, котре випустив потім, 1911 p., і воно мало великий успіх: протягом півроку розійшлось перше видання в 6 тис. примірників, і було повторене слідом, ще з більшою кількістю ілюстраційного матеріялу». Книга користувалася великою популярністю серед читачів: у доповненому вигляді вона неодноразово перевидавалася у наступні роки.
Поєднуючи наукову роботу з культурно-освітньою, М. С. Грушевський зробив значний внесок у реорганізацію шкільної освіти в Галичині, відродження діяльності «Товариства любителів українського мистецтва» (1905), створення національного театру у Львові та організацію видавничого товариства.
Перше десятиріччя нового, XX століття внесло корективи в творче життя М. С. Грушевського. Певна демократизація всіх сфер життя в країні під впли¬вом буржуазне-демократичної революції 1905 — 1907 pp. відкрила вченому можливість відвідувати багато міст Лівобережної, Слобідської та Південної України і розширити науково-організаційну діяльність. М. С. Грушевський виступає ініціатором переведення до Києва «Літературно-наукового вісника» та ря¬ду інших наукових журналів. У 1907 р. під його керівництвом у Києві було засновано Українське наукове товариство, яке, незважаючи на труднощі, почало видавати «Записки УНТ» та журнал «Україна». Одночасно вчений роз¬горнув інтенсивну публіцистичну діяльність. Він друкує статті, присвячені тогочасним подіям в багатьох газетах та журналах.
У 1907 р. він видав книгу «Про старі часи на Україні», де в популярній формі виклав основні події історичного минулого українського народу.
Перша світова війна докорінно змінила життєві і творчі плани М. С. Грушевського. З Карпат, де він перебував на відпочинку, вчений пе¬реїхав до Відня, а пізніше до Італії та Румунії. І нарешті у листопаді 1914 р. йому вдалося здійснити свої прагнення і повернутися до Києва. Але царські сатрапи зустріли його негостинно. Вони висунули проти нього безглузді зви-нувачення у шпигунській діяльності на користь Австро-Угорщини, заарешту¬вали його і, вчинивши принизливі допити, згодом відправили на заслання в Симбірськ і Казань. Лише завдяки клопотанню з боку Російської академії на¬ук, він повернувся до Москви. Це дало змогу вченому знову зайнятися нау¬ковою роботою.
В період з березня 1917 до квітня 1918 р. М. С. Грушевський вів активну політичну діяльність як голова Центральної Ради і перший президент УНР. В цей час він чимало зробив для відродження української державності, обґрунтовуючи свої погляди у ряді публіцистичних статей та державних документів, які відзначалися прагненням автора відобразити в них суть історичного момен¬ту. Ці праці заслуговують нині серйозного вивчення.
Після гетьманського перевороту М. С. Грушевський відійшов від політичних справ. Деякий час він знаходився на нелегальному становищі у Києві, а з березня 1919 р. почався емігрантський період в житті вченого. Перебуваючи в Празі, Берліні, Женеві, Парижі та інших містах, він займався переважно науковою діяльністю: готував і публікував ряд наукових праць.
М. С. Грушевський писав також і художні твори. Ще в юнацькі роки він надрукував ряд оповідань («Бех-аль-Джугур», «Бідна дівчина», «Бо¬жий попуст», «П'ятниця»), але ряд його новел так і не вийшов друком.
Перебуваючи в еміграції, М. С. Грушевський не поривав зв'язків з Україною. Він підтримував інтенсивне листування з діячами культури і науки, уважно стежив за подіями суспільно-політичного життя, що відбувалися на рідній землі. Поступово у нього визріли думки про можливість повернення на батьківщину. Після кількох років переговорів між представниками радянсь¬ких властей та М. С. Грушевським йому нарешті дозволили в'їзд в країну (7 березня 1924 р. сім'я Грушевських була вже в Києві).
На Україну М. С. Грушевський повернувся уже як визнаний лідер в історичній науці. Він обирається академіком ВУАН (1924), очолює ряд комісій, секцій в системі академії, активно включається в її різнопланову діяльність, зокрема по виданню журналу «Україна», «Записок історично-філологічного відділу ВУАН», «Наукового збірника», «Студій з історії України», ряду збірників та окремих книг.
Визнанням великих заслуг Грушевського-вченого стало обран¬ня його в 1929 р. дійсним членом Академії наук СРСР. Однак невдовзі ситуація змінилася. Лабети сталінщини не обминули і М. С. Грушевського. Навколо нього виникла атмосфера недовіри, а то й ворожнечі. Утворилася опозиція із числа політичних діячів та вчених, яка розгорнула проти нього систематичне цькування. В березні 1931 р. М. С. Грушевський змушений був залишити Київ і переїхати до Москви. Тут його заарештували (інкримінували участь у так зва¬ному Українському національному центрі), але через деякий час звільнили.
Незважаючи на вік і стан здоров'я М. С. Грушев¬ський продовжує багато працювати: відвідує архіви та бібліотеки Москви, зай¬мається літературознавчою роботою. Він був ще повний наукових задумів. Та все пережите дало знати про себе. 25 листопада 1934 р. під час відпочинку та лікування у Кисловодську М. С. Грушевський помер.
На смерть визначного вітчизняного історика відгукнулися із болем втрати його численні шанувальники. А газета «Правда», висловлюючи тогочасну оцінку його діяльності, все ж називала його «видатним буржуазним істориком України». Велич зробленого ним тоді не спроможні були повністю замовчати офіційні кола. 26 листопада в республіканських газетах було надруковано урядову постанову, в якій зазначалося: «Зважаючи на особливі наукові заслуги перед Радянською Соціалістичною Україною академіка Грушевського М. С., Рада Народних Комісарів УРСР постановила:
Поховати академіка Грушевського в столиці України — Києві.


За Украину!!!ЗА клан!!!!ЗА РОДИНУ!!!!!
 
-FRoST-Дата: Ср, 19 Листопада 08, 05:22 | Сообщение # 2
Маркіз
Группа: Користувач
Сообщений: 355
Статус: Відсутній
Вы не поверите но я прочитал)

Кому че, кому ниче, кому хрен через плече, кому майку полосату, кому пи*ку волосату! :D
 
[UKRAINA]LUBOMYRДата: Чт, 20 Листопада 08, 19:56 | Сообщение # 3
Старшина
Группа: СТАРШИНА
Сообщений: 2903
Статус: Відсутній
если прочитал тогда можеш розказать о чем там базар?

Слава Україні та Українському народу!
 
-FRoST-Дата: Чт, 20 Листопада 08, 19:59 | Сообщение # 4
Маркіз
Группа: Користувач
Сообщений: 355
Статус: Відсутній
тут чето на украинском)

Кому че, кому ниче, кому хрен через плече, кому майку полосату, кому пи*ку волосату! :D
 
[UKRAINA]LUBOMYRДата: Чт, 20 Листопада 08, 20:03 | Сообщение # 5
Старшина
Группа: СТАРШИНА
Сообщений: 2903
Статус: Відсутній
гиги) понятно)я би ето не стал читать хоть убей)

Слава Україні та Українському народу!
 
-FRoST-Дата: Чт, 20 Листопада 08, 20:26 | Сообщение # 6
Маркіз
Группа: Користувач
Сообщений: 355
Статус: Відсутній
а если убью)

Кому че, кому ниче, кому хрен через плече, кому майку полосату, кому пи*ку волосату! :D
 
X-ZamenДата: Сб, 14 Лютого 09, 23:34 | Сообщение # 7
Маркіз
Группа: СОЛДАТ КЛАНУ УКРАЇНА
Сообщений: 302
Статус: Відсутній
ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]ААААААА, ТРИНДЕЦ, МНЕ СКУЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![size=18]

Додано (14.02.2009, 22:31)
---------------------------------------------
блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]блинааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа[/size][color=red]

Додано (14.02.2009, 22:33)
---------------------------------------------
чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!чТО МНЕ ДЕЛАТЬ????????????????????????????????????????? а СПАТЬ НЕ ХОЧЕТСЯ ААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!





 
sivДата: Нд, 15 Лютого 09, 19:15 | Сообщение # 8
Військовий Писар
Группа: КОШОВИЙ ОТАМАН
Сообщений: 940
Статус: Відсутній
Quote (X-Zamen)

Quote (X-Zamen)
[color=red]

коли ви навчитеся користуватися форумом?!


Наше сало за рублі? Геть прокляті москалі!
 
X-ZamenДата: Нд, 15 Лютого 09, 21:14 | Сообщение # 9
Маркіз
Группа: СОЛДАТ КЛАНУ УКРАЇНА
Сообщений: 302
Статус: Відсутній
А чему именно я должен научится??????????????????7




 
sivДата: Пн, 16 Лютого 09, 05:02 | Сообщение # 10
Військовий Писар
Группа: КОШОВИЙ ОТАМАН
Сообщений: 940
Статус: Відсутній
Quote (X-Zamen)
А чему именно я должен научится??????????????????7

Розмітці, форматуванню тексту (я так розумію ти хотів написати все те червоним 18 кегелем), російської або української мовам, дотискувати Shift до кінця, щоб не отримувати "7" замість знаку питання.))) Не сприймай серйозно, це все тема для флуду гг.


Наше сало за рублі? Геть прокляті москалі!
 
X-ZamenДата: Вт, 17 Лютого 09, 22:50 | Сообщение # 11
Маркіз
Группа: СОЛДАТ КЛАНУ УКРАЇНА
Сообщений: 302
Статус: Відсутній
_________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________





 
PatriotДата: Ср, 18 Лютого 09, 14:12 | Сообщение # 12
Маркіз
Группа: Користувач
Статус: Відсутній
fms;dfm;fslksfdl;flkkkk
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkfms;dfm;fslksfdl;flkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkfms;dfm;fslksfdl;flkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kfms;dfm;fslksfdl;flkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkfms;dfm;fslksfdl;flkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkfms;dfm;fslksfdl;flkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkfms;dfm;fslksfdl;flkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkfms;dfm;fslksfdl;flkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkfms;dfm;fslksfdl;flkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkfms;dfm;fslksfdl;flkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkfms;dfm;fslksfdl;flkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkfms;dfm;fslksfdl;flkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkfms;dfm;fslksfdl;flkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkfms;dfm;fslksfdl;flkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkfms;dfm;fslksfdl;flkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkfms;dfm;fslksfdl;flkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkfms;dfm;fslksfdl;flkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkfms;dfm;fslksfdl;flkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkfms;dfm;fslksfdl;flkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkfms;dfm;fslksfdl;flkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk


[UKRAINA]^Patriot^
 
X-ZamenДата: Ср, 18 Лютого 09, 16:46 | Сообщение # 13
Маркіз
Группа: СОЛДАТ КЛАНУ УКРАЇНА
Сообщений: 302
Статус: Відсутній
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
II IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
II IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
II IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIII[color=green]





 
sivДата: Ср, 18 Лютого 09, 19:12 | Сообщение # 14
Військовий Писар
Группа: КОШОВИЙ ОТАМАН
Сообщений: 940
Статус: Відсутній
стоп

Наше сало за рублі? Геть прокляті москалі!
 
X-ZamenДата: Ср, 18 Лютого 09, 19:46 | Сообщение # 15
Маркіз
Группа: СОЛДАТ КЛАНУ УКРАЇНА
Сообщений: 302
Статус: Відсутній
Что такое????




 
sivДата: Чт, 19 Лютого 09, 02:21 | Сообщение # 16
Військовий Писар
Группа: КОШОВИЙ ОТАМАН
Сообщений: 940
Статус: Відсутній
хєрньою маєтеся

Наше сало за рублі? Геть прокляті москалі!
 
X-ZamenДата: Чт, 19 Лютого 09, 15:12 | Сообщение # 17
Маркіз
Группа: СОЛДАТ КЛАНУ УКРАЇНА
Сообщений: 302
Статус: Відсутній
Я специально тему для этого подобрал...




 
sivДата: Пн, 23 Лютого 09, 03:38 | Сообщение # 18
Військовий Писар
Группа: КОШОВИЙ ОТАМАН
Сообщений: 940
Статус: Відсутній
ну як хош

Наше сало за рублі? Геть прокляті москалі!
 
Ataman-ZДата: Чт, 26 Лютого 09, 16:02 | Сообщение # 19
Дворянин
Группа: Користувач
Сообщений: 27
Статус: Відсутній
МНОГА БУКАФ... НИАСИЛИЛЪ... :Q

В окопах нет атеистов
 
X-ZamenДата: Пт, 27 Лютого 09, 12:17 | Сообщение # 20
Маркіз
Группа: СОЛДАТ КЛАНУ УКРАЇНА
Сообщений: 302
Статус: Відсутній
I
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
I I
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
I I
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
I I
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
I I
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
I I
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
I I
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
I I
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
I I
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
I I
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
I I
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
II
I
I
I
Iv I
I
I
I
I





 
PatriotДата: Пт, 27 Лютого 09, 12:20 | Сообщение # 21
Маркіз
Группа: Користувач
Статус: Відсутній
ыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа аааааааааааааа
ыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпво рваыррлваолаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпрж лывржлыоржлпворваыррлваолаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдывр лжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпво рваыррлваолаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпрж лывржлыоржлпворваыррлваолаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдывр лжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпво рваыррлваолаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпрж лывржлыоржлпворваыррлваолаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдывр лжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпво рваыррлваолаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпрж лывржлыоржлпворваыррлваолаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдывр лжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпво рваыррлваолаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпрж лывржлыоржлпворваыррлваолаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдывр лжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпво рваыррлваолаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпрж лывржлыоржлпворваыррлваолаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдывр лжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпво рваыррлваолаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпрж лывржлыоржлпворваыррлваолаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдывр лжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпво рваыррлваолаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпрж лывржлыоржлпворваыррлваолаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдывр лжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпво рваыррлваолаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпрж лывржлыоржлпворваыррлваолаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдывр лжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпво рваыррлваолаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпрж лывржлыоржлпворваыррлваолаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдывр лжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпво рваыррлваолаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпрж лывржлыоржлпворваыррлваолаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдывр лжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпворваыррлваолааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпржлывржлыоржлпво рваыррлваолаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааыловпролдыврлжворвпылжвпрж лывржлыоржлпворваыррлваолааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа

Додано (27.02.2009, 11:20)
---------------------------------------------
1
1
1

1
1

1
1

1

1
1
1
1

1
1
1

1
1
1

1
1
1
1

1
1
1

1
1
1
1

1
1
1
1

1
1
1
1

1
1
1

1
1
1
1

1
1
1
1

1
1
1
1

1
1


[UKRAINA]^Patriot^
 
X-ZamenДата: Пт, 27 Лютого 09, 12:27 | Сообщение # 22
Маркіз
Группа: СОЛДАТ КЛАНУ УКРАЇНА
Сообщений: 302
Статус: Відсутній
:)




 
PatriotДата: Нд, 01 Березня 09, 23:29 | Сообщение # 23
Маркіз
Группа: Користувач
Статус: Відсутній
:(

Додано (27.02.2009, 19:31)
---------------------------------------------
ОЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫО ЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛ ОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖ РОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫО ЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФ ЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛД ОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫ ОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВ ЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОД РОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОО ОЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАР ОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖР ОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОО ОЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫО ЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛ ОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖ РОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫО ЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФ ЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛД ОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫ ОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВ ЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОД РОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОО ОЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАР ОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖР ОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОО ОЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫО ЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛ ОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖ РОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫО ЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФ ЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛД ОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫ ОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВ ЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОД РОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОО ОЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАР ОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖР ОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОО ОЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫО ЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛ ОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖ РОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫО ЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОООЛДЖРОЛДОРОДРОЖРОВАЛОПВФ ЛПРВЫВАРОРЫОЫОЫОЫООЫОЫОООЫОО

Додано (01.03.2009, 22:29)
---------------------------------------------
sk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHcsk/ndfjk;fsdhsjksdhjk;sdfadkl;jarejkrtncvddfjhmdfjhmjjdfhuykswerujklwerkljsdfjkldsfjklsfdjklsgkghlsdfvsgvsdvcduykaytwewerolqwiiqaopSSDFBHVBNXCMBSDHSDFUHYSDFHSDHGSDSDFSDFG HSDGHc


[UKRAINA]^Patriot^
 
RanderДата: Пн, 02 Березня 09, 12:40 | Сообщение # 24
Маркіз
Группа: Користувач
Сообщений: 442
Статус: Відсутній
вы не устали? :)





 
X-ZamenДата: Пн, 02 Березня 09, 21:30 | Сообщение # 25
Маркіз
Группа: СОЛДАТ КЛАНУ УКРАЇНА
Сообщений: 302
Статус: Відсутній
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
н ет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
н ет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
н ет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
не т
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
н ет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
н ет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
не тнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
н ет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
н ет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
н ет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
не т
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
н ет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
н ет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
не тнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
н ет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
н ет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
н ет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
не т
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
н ет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
н ет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
не тнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
н ет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
н ет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
н ет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
не т
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
н ет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
н ет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
не тнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
н ет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
н ет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
н ет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
не т
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
н ет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
н ет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
не тнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
н ет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
н ет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
н ет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
не т
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
н ет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
н ет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
не тнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
н ет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
н ет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
н ет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
нет
нетнет
нет
нет
нет
нет
нет
не т
нет





 
Форум » РОЗВАГИ » ФЛУД » Флудимо тут (кому скучно мона пофлудить)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


Get your own Chat Box! Go Large!
Copyright MyCorp © 2024