Чт, 02 Травня 24, 06:48 Вітаю Вас Гість

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » КЛАН УКРАЇНА » ПРИЙОМ ДО КЛАНУ » Голосуєм за чи ні прийому в клан. (Голосуєм за чи ні прийому в клан.)
Голосуєм за чи ні прийому в клан.
хто за продовження прийому в клан голосуєм -за хто ні то проти.
1. ЗА прийом в клан [ 10 ] [58.82%]
2. ПРОТИ прийому в клан [ 7 ] [41.18%]
Опитування завершено - Чт, 26 Березня 09, 01:02
Усього відповідей: 17
[UKRAINA]YURASIKДата: Нд, 22 Березня 09, 01:02 | Сообщение # 1
Король
Группа: СТАРШИНА
Сообщений: 573
Статус: Відсутній
Давайте друзі проголосуєм.Це зробить наш клан демократичнішим.Кожен в нашому клані має право на свою особисту думку.Висловіть її .Кожен ваш голос закладає фундамент до майбутнього процвітання клану УКРАЇНА , який є НЕЗАЛЕЖНИМ.

ВИ ЇХ НЕ БАЧИТЕ І Я ЇХ НЕ БАЧУ АЛЕ ВОНИ Є.....
 
[UKRAINA]SpalaxДата: Нд, 22 Березня 09, 12:31 | Сообщение # 2
Маркіз
Группа: КОШОВИЙ ОТАМАН
Сообщений: 372
Статус: Відсутній
Проголосував ЗА, мотиви написані в другій темі, хто ще не пояснював свою позицію, прохання обгрунтувати свій вибір.

- широке, доконане поняття, яке знаменує кінець усім надіям і сподіванням!
 
X-ZamenДата: Нд, 22 Березня 09, 14:06 | Сообщение # 3
Маркіз
Группа: СОЛДАТ КЛАНУ УКРАЇНА
Сообщений: 302
Статус: Відсутній
Я предлагаю сделать отдельный сайт для для наших нубиков-украинцев, и там их учить. А на этом сайте пусть находится "Верховна рада Украины". А голосовать пока я не буду. Мое предложение таково!




 
PatriotДата: Нд, 22 Березня 09, 15:01 | Сообщение # 4
Маркіз
Группа: Користувач
Статус: Відсутній
Quote (X-Zamen)
Я предлагаю сделать отдельный сайт для для наших нубиков-украинцев, и там их учить. А на этом сайте пусть находится "Верховна рада Украины". А голосовать пока я не буду. Мое предложение таково!

B) идея


[UKRAINA]^Patriot^
 
[UKRAINA]LUBOMYRДата: Нд, 22 Березня 09, 15:02 | Сообщение # 5
Старшина
Группа: СТАРШИНА
Сообщений: 2903
Статус: Відсутній
проти на деякий час потрібна профілактика.

Слава Україні та Українському народу!
 
PatriotДата: Нд, 22 Березня 09, 15:55 | Сообщение # 6
Маркіз
Группа: Користувач
Статус: Відсутній
к примеру БОБЕР ну шо ушел от значит надо закрыть прийом укрепить состав
но и повыгонять некоторых(но не меня) :)

Додано (22.03.2009, 14:55)
---------------------------------------------
0:) , шкода що ти ідеш від нас, але я сподіваюсь, що ти повернешся.
П.С. вибач, що мало часу приділяв щоб навчити тебе краще грати.

Ну щож хлопці, а нам слід подумати, що робити далі. Якщо ми не будемо приділяти уваги новим сокланам, небудемо їх вчити, то така ситуація може повторитись. І, напевно, треба зменшити кількість прийому новачків в клан, збільшити випробний термін до кількох місяців, і так як казав Влад, закріпляти за кожним кандидатом відповідального за його рівень гри.
это слова спалаха когда уходила вендета так получается спалах не подумал и проголосов ЗА ПРИЙОМ В КЛАН :)
так я прошу СПАЛАХ че ты поменял свое мнение? :Q


[UKRAINA]^Patriot^
 
[UKRAINA]YURASIKДата: Нд, 22 Березня 09, 19:58 | Сообщение # 7
Король
Группа: СТАРШИНА
Сообщений: 573
Статус: Відсутній
Патріот з того ,що ти сказав я поняв ,що коли хтось один продав клан то потрібно зразу зупинити прийом до клану.Так можна взагалі нікого ніколи не прийняти.І на рахунок навчання.Та хоч тисячу новеньких тут буде.Поки не буде бажання в самих лідерів і старост когось вчити не буде ніякого навчання.Нема різниці ,що вчи ти одного і що вчити тисячу.Наприклад за себе я можу урочисто доповісти ,що за останні півтора місяця я тіки і роблю ,що вчу гри .Черз це сам просто колосально в грі втратив.Наприклад я постійно підтримую звязок з Спалахом Жекою і інферно-ми вчимось і разом чогось один від одного навчаємось.Також взяв на навчання двох дуже поганих нульових гравців ,Які після багатьох годин спілкування по черзі пропали,але я обовязково візьму наступних двох або десяток і з них обовязково 2-3 вийдуть на високий рівень.Зараз ,априклад,я з клана на навчання(крім яра ) навіть не бачу кого взяти.Але коли б був набір в клан я чоловік четверо точно би прикріпив на себе. От наприклад набір в клан зараз вже певно тижні з три закритий, скажіть що це нам на даний момент дало??? (доречі бобер пішов під час закритого прийому в клан).І що? за час закритого прийому щось змінилося???Думаю нічого! І ще непогано було б створити певний звіт в кінці місяця в якому коже би кожен звітував про те ,що він особисто зробив для клану за минулий період(тобто місяць).Це підвищить відповідальність .Не хочу показатись дуже мудрим але тут явно просяться слова Кеннаді "Не питайщо клан зробив для тебе а питай , що ти зробив для клану".

ВИ ЇХ НЕ БАЧИТЕ І Я ЇХ НЕ БАЧУ АЛЕ ВОНИ Є.....

Сообщение отредактировал YURASIK - Нд, 22 Березня 09, 20:00
 
PatriotДата: Нд, 22 Березня 09, 20:37 | Сообщение # 8
Маркіз
Группа: Користувач
Статус: Відсутній


[UKRAINA]^Patriot^
 
yaroslavДата: Нд, 22 Березня 09, 21:00 | Сообщение # 9
Барон
Группа: Користувач
Сообщений: 88
Статус: Відсутній
повний рознос....Юра спростував всі можливі варіанти за те, щоб закрити вступ :$
Люди, голосуйте активніше, бо проголосувало тільки семеро !!!


Mesemerizer
 
GetmanДата: Нд, 22 Березня 09, 23:27 | Сообщение # 10
Граф
Группа: Користувач
Сообщений: 197
Статус: Відсутній
Проголосовал против...мы и таким составом который есть сейчас способны много добиться :)

 
RanderДата: Пн, 23 Березня 09, 08:59 | Сообщение # 11
Маркіз
Группа: Користувач
Сообщений: 442
Статус: Відсутній
против,согласен с Гетманом





 
-=brat=-Дата: Пн, 23 Березня 09, 10:44 | Сообщение # 12
ХОРУНЖИЙ
Группа: Користувач
Сообщений: 303
Статус: Відсутній
ЗАКРЫТЬ!!!!!!К ПРИМЕРУ ЮРА ТЫ КОГДА ПОСЛЕДНИЙ РАЗ УЧИЛ НОВОБРАНЦА?))))) У НАС НА СЕБЯ ВРЕМЕНИ НЕТ А ГОВОРИТЬ ЧТОБ УЧИТЬ КОГОТО Я ВАЩЕ МОЛЧУ.Юра давай розвиватса с теми сокланами что есть щас на данный момент.наш клан в основном играет птешные опции а ипций в лцн много.многие игроком ща требуетса твоя подсказка а ты уделяешь время другим потом они уходят СМЫСЛ?КОРОЧ УЧИМСА САМИ ПОТОМ БУДЕМ ДУМАТЬ!!!!!! B)

Сообщение отредактировал -=brat=- - Пн, 23 Березня 09, 13:19
 
AopTaДата: Пн, 23 Березня 09, 12:57 | Сообщение # 13
Віконт
Группа: Користувач
Сообщений: 159
Статус: Відсутній
Я ЗА прийом. Нова кров завжди потрібна.
Хто піде, той піде. В усіх кланах існує відтік гравців, причому і в сильних і слабких.

6/6 ))

 
[UKRAINA]DeMoNqДата: Пн, 23 Березня 09, 14:21 | Сообщение # 14
Король
Группа: СОЛДАТ КЛАНУ УКРАЇНА
Сообщений: 208
Статус: Відсутній
Повністю згоден з братом. Закрити і розвиватися в середині а не виращувати нових гравців і відпускати їх. B)
 
[UKRAINA]LUBOMYRДата: Пн, 23 Березня 09, 18:28 | Сообщение # 15
Старшина
Группа: СТАРШИНА
Сообщений: 2903
Статус: Відсутній
та ще трохі і включаєм набір в клан)

Слава Україні та Українському народу!
 
[UKRAINA]^Deman^Okt_MkДата: Пн, 23 Березня 09, 21:26 | Сообщение # 16
Військовий Писар
Группа: СОЛДАТ КЛАНУ УКРАЇНА
Сообщений: 496
Статус: Відсутній
я за те щоб відкрити набір . Тіки треба придумати як новобранець може показати свою вірність клану! а потім його вчити!

Один Прогиб и Ты Погиб!!!-> Поломаные уши Идут По Ваши Души...(**,)
 
Ataman-ZДата: Пн, 23 Березня 09, 21:56 | Сообщение # 17
Дворянин
Группа: Користувач
Сообщений: 27
Статус: Відсутній
Осмєлюсь спросіть, а кандідатов тоже запрєт касаєцца? Вродє как и срок уж вишєл кандідаццкій :Q

В окопах нет атеистов
 
[UKRAINA]YURASIKДата: Пн, 23 Березня 09, 22:00 | Сообщение # 18
Король
Группа: СТАРШИНА
Сообщений: 573
Статус: Відсутній
Quote (-=brat=-)
АКРЫТЬ!!!!!!К ПРИМЕРУ ЮРА ТЫ КОГДА ПОСЛЕДНИЙ РАЗ УЧИЛ НОВОБРАНЦА?))))) У НАС НА СЕБЯ ВРЕМЕНИ НЕТ А ГОВОРИТЬ ЧТОБ УЧИТЬ КОГОТО Я ВАЩЕ МОЛЧУ.Юра давай розвиватса с теми сокланами что есть щас на данный момент.наш клан в основном играет птешные опции а ипций в лцн много.многие игроком ща требуетса твоя подсказка а ты уделяешь время другим потом они уходят СМЫСЛ?КОРОЧ УЧИМСА САМИ ПОТОМ БУДЕМ ДУМАТЬ!!!!!!

Quote (-=brat=-)
АКРЫТЬ!!!!!!К ПРИМЕРУ ЮРА ТЫ КОГДА ПОСЛЕДНИЙ РАЗ УЧИЛ НОВОБРАНЦА?))))) У НАС НА СЕБЯ ВРЕМЕНИ НЕТ А ГОВОРИТЬ ЧТОБ УЧИТЬ КОГОТО Я ВАЩЕ МОЛЧУ.Юра давай розвиватса с теми сокланами что есть щас на данный момент.наш клан в основном играет птешные опции а ипций в лцн много.многие игроком ща требуетса твоя подсказка а ты уделяешь время другим потом они уходят СМЫСЛ?КОРОЧ УЧИМСА САМИ ПОТОМ БУДЕМ ДУМАТЬ!!!!!!

я ж вище написав про навчання.


ВИ ЇХ НЕ БАЧИТЕ І Я ЇХ НЕ БАЧУ АЛЕ ВОНИ Є.....
 
-=brat=-Дата: Пн, 23 Березня 09, 23:17 | Сообщение # 19
ХОРУНЖИЙ
Группа: Користувач
Сообщений: 303
Статус: Відсутній
YURASIK, если так хоч учиника учи пожалуста меня!!!!!!!!!на евре драгоми!!!!
 
-=brat=-Дата: Пн, 23 Березня 09, 23:21 | Сообщение # 20
ХОРУНЖИЙ
Группа: Користувач
Сообщений: 303
Статус: Відсутній
Ataman-Z, я думаю кандидатов не касаетса.ищи старост на гс играй с ними и примут в колан(если ты конешн научилса)вот так вто.
 
Ka}I{aHДата: Вт, 24 Березня 09, 13:53 | Сообщение # 21
СТАРШИНА
Группа: Користувач
Сообщений: 328
Статус: Відсутній
Проголосував за,але якщо і приймато то потрібно вимоги зробити більші вимоги до кандедатів в клан і зразу після прийому до клану закріпити за ним учителя який буде його навчати грати....


 
N_O_O_BДата: Вт, 24 Березня 09, 15:39 | Сообщение # 22
Маркіз
Группа: Користувач
Сообщений: 333
Статус: Відсутній
я за. і думаю що в клан треба брати тільки тих хто хоче чогось навчитися, не зважаючи на його рівень гри. просто якщо любдина хоче навчитися вона буде питати щось, постійно грати, набридати старостам якимись питаннями, але він повиннен, також щось сам робити. тобто грати часто на ГС. бо під час гри дізнаєшься багато чого нового і не зрозумілого. що не зрозумів нехай питаю у сильніших гравців.
короче я ЗА!!!!
 
AopTaДата: Ср, 25 Березня 09, 13:35 | Сообщение # 23
Віконт
Группа: Користувач
Сообщений: 159
Статус: Відсутній
Deman:
я за те щоб відкрити набір . Тіки треба придумати як новобранець може показати свою вірність клану! а потім його вчити!

Перевірити людину можна елементарно.
Кажемо їй шо тебе беремо в клан (на випробувальний термін).
Потім заходиш під лєваком типу "-GOTT- ^БалБЕС^" чи "-РА- VseXporvuNaX"
на ГС і починаєш "нєзатєйліво" агітувати його в "свій" клан.

Після 5ти хвилин розмов все стане зрозуміло =)

 
[UKRAINA]SpalaxДата: Ср, 25 Березня 09, 14:55 | Сообщение # 24
Маркіз
Группа: КОШОВИЙ ОТАМАН
Сообщений: 372
Статус: Відсутній
AopTa, цікава ідея)
думаю періодично з новачком це треба повторяти!


- широке, доконане поняття, яке знаменує кінець усім надіям і сподіванням!

Сообщение отредактировал Abstracter - Ср, 25 Березня 09, 14:56
 
[UKRAINA]^Deman^Okt_MkДата: Ср, 25 Березня 09, 14:59 | Сообщение # 25
Військовий Писар
Группа: СОЛДАТ КЛАНУ УКРАЇНА
Сообщений: 496
Статус: Відсутній
AopTa давайте будемо провиряти всіх новобранців!!!

Один Прогиб и Ты Погиб!!!-> Поломаные уши Идут По Ваши Души...(**,)
 
Форум » КЛАН УКРАЇНА » ПРИЙОМ ДО КЛАНУ » Голосуєм за чи ні прийому в клан. (Голосуєм за чи ні прийому в клан.)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


Get your own Chat Box! Go Large!
Copyright MyCorp © 2024